“Laima Rendezvous Jūrmala 2018” noslēgums. Filips Kirkorovs sola būt blakus Laimai Vaikulei un viņu atbalstīt 

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

1 komentārs

“Laima Rendezvous Jūrmala 2018 ” festivāla noslēguma vakaru apmeklē sabiedrībā gan pazīstami mūzikas gardēži, gan tādi, kas ar mūziku uz “jūs”.

Aktrise Regīna Devīte festivālā šai festivālā ir pirmo reizi un neesot to plānojusi darīt. Draudzene Regīnai uzdāvinājusi biļeti, tāpēc bijusi iespēja doties.

Uzņēmēja Irēna Pulkinena un uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš randiņu ar Laimu Vaikuli un viņas draugiem apmeklē katru gadu un atzīst, ka ik reizi festivāla muzikālais izpildījums kļūst aizvien labāks.

Dziedātājs un komponists Igors Nikolajevs šoreiz nav vis uz skatves, bet gan skatītāju rindās kopā ar savu sievu dziedātaju Jūliju Prokurjakovu.

Igors Nikolajevs

Lai ko arī nerunātu, ka pasliktinās attiecības un tā tālāk, ko es arī dzirdu plašsaziņas līdzekļos, bet dzīvē gluži otrādi, es jūtu sirsnīgu attieksmi.Un ne tikai koncerta laikā, bet arī pirms un pēc tā,uz ielas, veikalos, pludmalē jūtam pozitīvas emocijas, labvēlīgu attieksmi.

Jūlija Proskurjakova

Patīkami ir redzēt latviešu māksliniekus. Mēs tos ikdienā nedzirdam, bet šeit ir iespēja paskatīties, sastapt citu valstu māksliniekus, kurus neesam redzējuši.

Neraugoties, ka Filipu Kirkorovu apsargā divi vīri, raidījumam Bez Tabu Krievijas estrādes zvaigzne interviju tomēr neatsaka.

Filips Kirkorovs

Nav iespējams aprakstīt še sajusto viesmīlību un atmosfēru, kas valda šajā koncertzāle. Sočos tagad ir cits festivāls. Nevar pasacīt labāks vai sliktāks, bet cits. Laima ir malacis, ka nolēma atdzīvināt šeit festivāla tradīcijas jūlija beigās. Lai Dievs dod, ka tss nepazustu. Mēs būsim vienmēr blakus un palīdzēsim viņai.

Raidījums Bez Tabu uzklausa arī pašmāju mūziķu Laura Reinika un Markusa Rivas viedokli gan par festivālu un atmosfēru tajā, gan tā idejas autori Laimu Vaikuli.

Foto