Komentāri
Labas ziņas! Četri brīnišķīgi randiņi ir noslēgušies – zināms Prognožu spēles uzvarētājs
Foto: Bez tabu

Bez Tabu saviem skatītājiem piedāvāja iespēju piedalīties konkursā un laimēt balvas. Viss, kas jums bija jādara, – jāiepazīstas ar visiem šova “Pirmais skūpsts” dalībniekiem un jāprognozē, kuri dosies uz randiņu! Ir noskaidrots uzvarētājs!

Šovs “Pirmais skūpsts” ir noslēdzies un visiem ir skaidrs, kuri četri pāri devās uz randiņiem! Raidījums apkopoja visus randiņus un nejaušas izlozes rezultātā atklāj uzvarētāju Prognožu spēlei!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laura un Gvido

Lauras un Gvido randiņu par romantisku īsti nenosaukt. Meitene puisi uzaicināja uz batutu pasauli “Jump space”, kur abi izpriecājās no sirds un atļāvās arī pa kādam kaislīgam skūpstam!

Foto

Sintija un Mārtiņš

Mārtiņš ar Sintiju piedzīvoja brīnišķīgu atpūtu Jūrmalas SPA! Abiem balodīšiem bija tā iespēja mieloties ar augļiem un ogām putukrējumā, kā arī šampanieti! Meitene ar puisi devās baudīt pirtis baseinu un džakuzi, kā arī nodevās kaislīgam skūpstam!

Foto

Ingrīda un Aigars

Aigars pie Ingrīdas devās savā golfiņā uz Cēsīm, lai pārsteigtu viņu ar garšīgām pusdienām vietējā kafejnīcā! Sieviete bija patiesi pārsteigta, jo patiešām negaidīja šādu pavērsienu!

Foto

Baiba un Eduardo

Baiba un Eduardo devās randiņā kā sniegotā pasakā! Puisis meiteni uzaicināja doties izjādē ar zirgiem! Baiba ieradās ģērbta kā princese, un Eduardo randiņa laikā kusa meitenes rokās!

Foto

APSVEICAM UZVARĒTĀJU!!!

Skatītājiem bija tā unikālā iespēja iepazīties ar visiem šova “Pirmais skūpsts” pāriem un prognozēt, kuri četri dosies uz randiņu!

Foto: ekrānuzņēmums

Šoreiz galveno balvu – dāvanu kasti no ”Skyn” un dāvanu karti 200 eiro vērtībā no viesnīcas/ restorāna “Pļavas” iegūst: JĀNIS BUMBURS! Apsveicam.

Lai saņemtu godam nopelnīto balvu, raksti uz beztabu@tv3.lv! Paldies visiem, kuri piedalījās!

Foto: Bez tabu

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl