Komentāri
Labas ziņas! Četri brīnišķīgi randiņi ir noslēgušies – zināms Prognožu spēles uzvarētājs
Foto: Bez tabu

Bez Tabu saviem skatītājiem piedāvāja iespēju piedalīties konkursā un laimēt balvas. Viss, kas jums bija jādara, – jāiepazīstas ar visiem šova “Pirmais skūpsts” dalībniekiem un jāprognozē, kuri dosies uz randiņu! Ir noskaidrots uzvarētājs!

Šovs “Pirmais skūpsts” ir noslēdzies un visiem ir skaidrs, kuri četri pāri devās uz randiņiem! Raidījums apkopoja visus randiņus un nejaušas izlozes rezultātā atklāj uzvarētāju Prognožu spēlei!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laura un Gvido

Lauras un Gvido randiņu par romantisku īsti nenosaukt. Meitene puisi uzaicināja uz batutu pasauli “Jump space”, kur abi izpriecājās no sirds un atļāvās arī pa kādam kaislīgam skūpstam!

Foto

Sintija un Mārtiņš

Mārtiņš ar Sintiju piedzīvoja brīnišķīgu atpūtu Jūrmalas SPA! Abiem balodīšiem bija tā iespēja mieloties ar augļiem un ogām putukrējumā, kā arī šampanieti! Meitene ar puisi devās baudīt pirtis baseinu un džakuzi, kā arī nodevās kaislīgam skūpstam!

Foto

Ingrīda un Aigars

Aigars pie Ingrīdas devās savā golfiņā uz Cēsīm, lai pārsteigtu viņu ar garšīgām pusdienām vietējā kafejnīcā! Sieviete bija patiesi pārsteigta, jo patiešām negaidīja šādu pavērsienu!

Foto

Baiba un Eduardo

Baiba un Eduardo devās randiņā kā sniegotā pasakā! Puisis meiteni uzaicināja doties izjādē ar zirgiem! Baiba ieradās ģērbta kā princese, un Eduardo randiņa laikā kusa meitenes rokās!

Foto

APSVEICAM UZVARĒTĀJU!!!

Skatītājiem bija tā unikālā iespēja iepazīties ar visiem šova “Pirmais skūpsts” pāriem un prognozēt, kuri četri dosies uz randiņu!

Foto: ekrānuzņēmums

Šoreiz galveno balvu – dāvanu kasti no ”Skyn” un dāvanu karti 200 eiro vērtībā no viesnīcas/ restorāna “Pļavas” iegūst: JĀNIS BUMBURS! Apsveicam.

Lai saņemtu godam nopelnīto balvu, raksti uz beztabu@tv3.lv! Paldies visiem, kuri piedalījās!

Foto: Bez tabu

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl