Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

8 komentāri

Aktieri Lauris Dzelzītis un Dainis Grūbe darbojas ne tikai uz Dailes teātra skatuves, bet arī sākuši sparīgi trenēties boksā. Abi arī seko līdzi Maira izaugsmei un ar nepacietību gaida 27. janvāra cīņu. Pauž savu redzējumu par abu pretinieku izredzēm.

“Labāk, lai mani sit Grūbe nekā Mairis Briedis, tas ir skaidrs”, tā teic aktieris Lauris Dzelzītis par gaidāmo boksa dueli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāda līmeņa bokss Rīgā vēl nebūs redzēts, tā par Brieža un Usika gaidāmo dueli spriež arī žurnālists Anatolijs Kreipāns.

Pat tos, kuri līdz šim neinteresējās par boksu, gaidāmais pašmāju izcilākā boksera Maira Brieža duelis ar ukraini Oleksandru Usiku neatstās vienaldzīgus.

Gada nogalē abi bokseri jau tikās aci pret aci pie mediju galda, bet 27. janvārī pirmo reizi tiksies arī boksa ringā – supersērijas pusfināla cīņā.

Abi bokseri ir pasaules čempioni katrs savā versijā. Mairis ir uzvarējis visās savās 23 cīņās. Ukrainis arī līdz šim nav zaudējis, turklāt lielāko daļu savu uzvaru viņš ir izcīnījis ar nokautu.

Abi ir trīsdesmitgadnieki, abiem pirms izšķirošās cīņas ir dzimšanas dienas – 13. janvārī Mairim Briedim, 17. janvārī – Oleksandram Usikam. Abi ir līdzvērtīgi pretinieki.

Aizraujoša, dramatiska un sensacionāla – tāda būšot būt boksa supersērijas pusfināla cīņa. Tā “Bez Tabu” atzīst gan jomas profesionāļi, gan amatieri, norādot uz abu sportistu trumpjiem un mīnusiem.

Sporta žurnālists Antolijs Kreipāns teic, mēs varam prognozēt kuram bokserim ir kādas stiprās vai vājās puses, bet kad abi stāsies viens otram pretī, varot notikt jebkas. Abi ir līdzvērtīgi, kaut gan atšķirīgi bokseri.

Usika trumpis – lielā pieredze amatieru boksā, toties Briedis pēdējā gada laika aizvadījis vairākas ļoti labas cīņas, kas ir viņa pluss.

Viedoklis par Brieža un Usika izredzēm vinnēt ir arī dziedātājai Dinārai Rudānei, kura pati jau četrus gadus trenējas boksā. Dināra jau izsenis fanoja par Maiku Taisonu, tagad par Mairi Briedi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl