Kurš pamanījis šīs sērkociņu kastītes, kuras mētā veikalu kasieres?

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

60 komentāri

Bez Tabu skatītāju Līgu jau gadiem nomoka jautājums par sērkociņu kastītēm, kuras neuzkrītoši izmanto veikalu pārdevējas.

Līga šādu kastīšu izmantošanu visbiežāk pamanījusi nelielos veikaliņos, kur tās izmantošanu pat iemūžinājusi video. Skatītāja raksta: ”Varbūt esat pamanījuši mazajos veikaliņos pārdevējām pie kases mazu sērkociņu kastīti, kura ir diezgan nolietota, un pārdevējas to bīda šurpu turpu pa lenti vai liek uz svariem?

Kas tā par “Brīnumkastīti”? Kāpēc pārdevējas rotaļājas ar tām? Vai tajos ir kāds smagums, lai, sverot preci, svars būtu lielāks un tādējādi apkrāptu pircējus? Tādas kastītes nekad neredzēsiet lielajos veikalos, toties mazajos ir!”

Bez Tabu vairākkārt viesojas skatītājas norādītajā veikalā, taču pie kasēm tā arī nemana skatītājas norādīto kastīti. Kādā citā veikalā izdodas iemūžināt pārdevēju, kura līdzīgā manierē izmanto piezīmju blociņu.

Uzrunājot lielveikala tīkla pārstāvi, viņa atklāj, kas ir kastītēs un kādēļ pārdevējas tās izmanto!

Foto

TOP komentāri

 • Vineta Reizniece
  +11 +11 0

  Vineta Reizniece

  Vai tiešām šajā situācijā vajadzēja Bez tabu? Cilvēki vairs nemāk komunicēt viens ar otru! Butu uzdevusi jautājumu un jebkura pārdevēja un pateikusi.
 • Lelde
  +8 +8 0

  Lelde

  Brīžiem liekās ka cilvēkiem nav ko darīt!Cilvēks iet dien dienā uz veikalu un nevar iedomāties kāpēc kasieres rotaļājas ar sērkociņu kastīti?Liekās ka Bez tabu darbiniekiem nav vairs sižetu ko rādīt...Labāk apbraukātu Latvijas lauku ciematus un ceļus,un paskatītos pa kādiem ceļiem mums ir jābraukā nevis rādītu sērkociņu kastītēs
 • Dace Kresa
  +7 +7 0

  Dace Kresa

  Cilvēki pat vairs nespēj patstāvīgi domāt, ir speciāli talkā jāsauc televīzijas pārstāvji. Apbrīnojami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl