“Kurjeriem nav jāzina latviešu valoda?” Rīdziniece šausminās par ēdienu piegādātāju valodas prasmēm

Rīdziniece Sandra, sajūtot izsalkumu, izvēlas ēdiena piegādi uz mājām, izmantojot “Bolt Food” lietotni. Atrodot kāroto maltīti, Sandra apmaksā pasūtījumu un gaida kurjera ierašanos. Tomēr satikšanās ar ēdiena piegādātāju sagādā vilšanos.

Atpakaļ uz rakstu

50 komentāri

 • Dude

  Dude

  To all the student couriers out there if anyone is reading. I just wanted to let you know that now anyone is narrow minded cave man in this country. Unfortunately half of this nation is hardstuck in last century. I know it's hard but please try to ignore them and keep up the good job.
  Our nation has been beaten like a rag doll for the last centuries by surrounding superpowers and it has left deep scars.
  But I see that the youth is showing some positive tendency in terms of healing.
  Peace ✌️
 • Vali Vallija

  Vali Vallija

  Kurjers nav psihologs!kadas var but sarunas ar kurjeru?Tu est gribi,vai runat par savam problemam?!
 • Janka
 • Ezme

  Ezme

  Uzbeku puisis atbraucis studēt, kā tad. Esmu ar tādiem saskārusies: uz lekcijām neiet, parādu kaudzēm, pēc tam smaida pasniedzējiem un domā ka gan jau 4 ieliks...
 • Я

  Я

  А почему вы не поставили прямую ссылку на пост эту убогую националистку Сандру?
 • pupuķis

  pupuķis

  Mani, ja godīgi, pārsteidz, ka tāda jauna sieviete nerubī angļu valodu. Izlasīju virsrakstu un nodomāju, ka kāda ome satraukusies...
 • Unknown

  Unknown

  Varbuut iemaacies angliski!!!
  Pilna LV kas runaa krieviski...kapc nav iebildumu pret tiem? Pffff
 • Ilvars Atgāzis

  Ilvars Atgāzis

  Labāk būtu ņēmuši priekšā visas krievu skolās strādājošās skolotājas, kuras ne bū ne bē latviski neprot. Esmu braucis pa neskaitāmi daudz Latvijas skolām un situācija ir smaga.
 • K.

  K.

  Nu, un kādā sakarā man būtu savā valstī jārunā svešvalodā, ja es to nevēlos?
  Kaut kāds tur čučmeks mani veda mājās ar to Bolt taksi un nevienu vārdu latviski nevar pateikt. Ingliš or po-ruski. Labi - pārvaldu abas citas brīvi, bet...negribu runāt tajās šobrīd. Sniedziet man pakalpojumu mana paša valstī latviski un cauri! Nevaru iedomāties kaut kādus kitajozas vai mulatus apkalpojot klientus Holandē vai Vācijā ne-vietējā valodā. Uzreiz būtu no darba ārā... Nu, lai jau strādā tie visi Latvijā, bet lai latviešu valodu pārvalda!!! Kaut vai primitīvā līmenī.
  • T

   T

   Tieši šādu aprobežota prāta dēļ uz Latviju pat tūristi vairs negribēs braukt, kas palīdz Latvijas ekonomikai. Nīderlandē cilvēki labprāt runā angliski, jo kā loģiski domājošs cilvēks saprot, ka valodu nav iespējams iemācīties dienas laikā, it īpaši, ja tā ir sarežģīta un unikāla. Vajadzētu plašāk sākt domāt, pirms izgāžas dusmas uz cilvēkiem, kas vēlas labāku nākotni, studējot Latvijā.
  • Sh

   Sh

   It is true. i would also react the same as you if it is in my home country. couriers should speak basic latvian words but it is crazy if someone requires more than enough (like advanced). Courier doesn't sit and talk to you. their job is delivary not your collacutor. just taking order and giving to you. And in this case delivary is hard job and couriers are always under high risk. You should understand this. if no, it means you are far from humanity
  • A

   A

   Man brālis Latvijā mācījās universitātē un viņam bija obligāti jāmācās 1 gads ārzemēs. Viņš to gadu mācījās Holandē un piestrādāja par kurjeru un izvadāja ēdienu klientiem. Viņš vietējo valodu nezināja un sarunājās ar klientiem un darba devēju angļu valodā. Nevienam iebildumu nebija. Tā ka nemetīs vis tevi ārā no darba citās Eiropas valstīs, ja nezini vietējo valodu.
  • Xd

   Xd

   Parasti citas valodas negrib runāt tie kas tomēr īsti nepārvalda tās. Apšaubu tavas prasmes
 • Tā ir

  Tā ir

  Piemēram Anglijā ir latvieši un cittautieši kas strādā par kurjeriem un knapi zina kaut ko pateikt angliski un uz viņiem neviens nebļauj.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!