Kristiešu metālisti Japānā sadarbojas ar latviešu uzņēmumu Liepājā

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

0 Komentāru

“Bez Tabu” Japānas pilsētā Jokohamā tiekas ar grupas ”Imari Tones” dalībniekiem, kuri atklāj, ka ir pirmā japāņu kristiešu metāla grupa. Viņi norāda, ka vairākas Japānā slavenas grupas sadarbojas ar Latvijā bāzētu uzņēmumu, kas izplata viņu ierakstus.

Grupas ”Imari Tones” līderis Takahiro atklāj, ka Japānā izteikti lielākā iedzīvotāju daļa ir budisti, kristiešu skaits svārstās ap vienu procentu no visiem valsts iedzīvotājiem, kas ir aptuveni miljons japāņu.

Takahiro grupā darbojas jau kopš 2004. gada, taču kristietībai veltītiem tematiem mūziķi pievērsušies no 2008. gada. Taks grupā spēlē kopā ar savu sievu un nesen viņiem pievienojies bundzinieks Šinrju, kurš nav kristietis. ”Kristiešu grupas Japānā ir liels retums. Tajā pašā laikā šīs grupas mūzika balstās japāņu tradīcijās. Nodarbojos ar karate un aikido, līdz ar to ar grupas starpniecību varu pasaulei parādīt japāņu kultūru,” norāda bundzinieks Šinrju.

Mūziķi uzfilmējuši vairākus videoklipus un ar koncertiem četras reizes viesojušies Amerikas Savienotajās Valstīs.

Takahiro
Grupas līderis

Mēs nesākām spēlēt kristiešu metālu, jo bijām labi cilvēki. Zinām, ka esam grēkotāji, slinki rokmūziķi. Mēs vēlējāmies darīt ko labu, tādēļ nolēmām savu mūziku veltīt Jēzum.

Covid pandēmija šobrīd apturējusi aktīvāku grupas muzicēšanu, taču mūziķi ir apņēmības pilni doties tūrē uz Eiropu un, iespējams, arī Latviju, lai priecētu kristiešus mūsu kontinentā.

0 Komentāru