Kristapa Porziņga kaimiņi atklāj, ka zvaigzne mēdzot pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

35 komentāri

Liepājnieks Kristaps Porziņģis, NBA komandas Ņujorkas ”Knicks” spēlētājs, atklājis jau otro āra basketbola laukumu, ko Porziņģu ģimenes fonds dāvinājis Kristapa dzimtajai pilsētai.

Pat paši liepājnieki Kristapu Porziņģi parasti redz vien televīzijas ekrānos, un simtiem viņa fanu izmanto brīdi, lai tiktos ar viņu arī klātienē brīdī, kad basketbola zvaigzne atklāj sporta laukumu.

Āra basketbola laukums ierīkots Liepājā, Ventspils ielas parkā. Tas atbilst NBA standartiem – 28,65 metru garumā un 15,25 metru platumā. Laukums pat aprīkots ar sēdvietām un apgaismojumu.

Pats Kristaps Porziņģis šoreiz intervijas mediju pārstāvjiem gan nesniedz, taču viņa brālis Mārtiņš Porziņģis gatavs dalīties ar Bez Tabu arī par brāļa ikdienas gaitām ārpus sporta laukuma, tostarp, ka Kristaps ir biežs viesis restorānā, kur Mārtiņš ir līdzīpašnieks. Vislabāk Kristapam garšojot cepta pīle un steiks.

Nekādu tabu neesot. Savulaik bijušas problēmas ar zivīm, taču tagad ēdot arī tās. Svarīgi, lai maltīte būtu tik sātīga, kas palīdzētu vasarā Kristapam nedaudz pieņemties svarā.

Popularitāte dara savu, un modrās sabiedrības acij nepaliek nepamanīts nekas – nedz tas, ar kādu braucamo Kristaps pārvietojas, nedz tas, ka basketbolistam ir kāre sajust, ka vējš svilpo matos. Kaimiņi atklāj, ka Kristapam ļoti patīkot ātri braukt.

Starp citu, pat pēc basketbola laukuma atklāšanas pasākuma beigām Kristaps Porziņģis kā netiek, tā netiek mājās, jo viņu ielencis fanu pūlis, kas tīko pēc pasaulslavenās basketbola zvaigznes autogrāfa.

Foto

35 komentāri