“Krāsainās zeķes – izgājis trends”, uzzini modes un interjera aktualitātes šoruden!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

“Man jau vispār patīk, ja ir daudz, un biezā slānī,” tā savu rudens/ ziemas sezonas sajūtu raksturo vides stiliste Baiba Prindule – Rence. Viņa var lepoties ar savām ekstravagantajām galvas rotām, kuras biežāk gan kalpo kā interjera elements.

Interjera ziņā, stiliste neuzskata, ka šis rudens ar kaut ko īpaši atšķirtos. Kas varētu būt aktualitāte – piesātināti zaļa krāsa, kuru grūti definēt, bet varētu mēģināt šādi “ziemas egļu zaļais, tumši zaļš ar vēsu pieskaņu”.

Vēl kāda tendence, kas mazliet jau parādījusies vasarā – makramē gleznojumi, pinumi, audumi, gobelēnu tipa dekori. Tas ir dekors, kuru var likt pie sienas.

Baiba Prindule - Rence

Baiba Prindule – Rence
Vides stiliste

“Vienu brīdi biju tos salikusi uz gultas galvgaļa. Šī arī ir viena no stila lietām, kas nāk, nāk, nāk, bet tā arī īsti neatnāk.”

Stiliste Gita Šildere, savukārt zina teikt par vīriešu un sieviešu rudens modes tendencēm!

Krāsainās vīriešu zeķes jau ir izgājušas no modes. Vīriešiem šajā sezonā aktuāla sarkana un oranža krāsa, arī maigi rozā nekur nav pazudusi. Ieteicams tēlu paspilgtināt ar kādu vertikālu līniju, rombiem vai pavisam rakstainu apģērbu.

Beisbola cepures un nāģenes arī esot izteikts sezonas hīts!

Sieviešu modē atkal aktuāli apdrukātie krekli, ja kādreiz tas bija bezgaumīgi, tad tagad zīmola nosaukums un krekla ir topā!

Viss spīdīgais, krāsu ziņā, līdzīgi vīriešiem, sarkanie toņi. Ērti apavi – krāsaini papēži, platforma. Smailais purngals ir tas, kas aktuāls zābaciņiem, bet tad papēdim jābūt zemam.

PIEDALIES KONKURSĀ UN LAIMĒ 100 EIRO!

Iegūt galveno balsu – 100 eiro dāvanu karti no ”Galerija Centrs”, var piedaloties pavisam vienkāršā konkursā! Vairāk uzzini šeit!

Kas jādara?

Tev Bez Tabu mājas lapā jāatrod piecas moderna apģērba detaļas! Komplekta sastāvdaļas skatīt galerijā:

Kad būsi atradis un sakrājis savu apģērbu komplektu, aizpildi zemāk esošo kontaktu formu un piedalies izlozē!

Uzvarētāju paziņosim jau 17.10. raidījuma Bez Tabu mājas lapā!

Lasi vēl