Komentāri
KONKURSS! Piedalies Bez Tabu Zodiaka zīmju meklēšanā un laimē balvu!
Foto: Pixabay

Mainoties gadam, mainās arī tā nosaukums. Kā zināms Pērtiķa gadu nomainīs ugunīgā Gaiļa gads! Šādi katru mēnesi mainās arī horoskopu jeb Zodiaka zīmes! Lai šīs pārmaiņas būtu kaut nedaudz interesantākas, Bez Tabu sagatavoja interesantu spēli, kuru izspēlējot ir iespēja laimēt balvas!

Atkarībā no tā, kad cilvēks ir dzimis, var noteikt viņa tā saukto horoskopu jeb horoskopa zīmi, kas patiesībā ir Zodiaka zīmē, kurā viņa dzimšanas brīdī ir atradusies Saule. No tā, savukārt, var izsecināt vispārīgās rakstura iezīmes.

Raidījums Bez Tabu savā mājaslapā un rakstos ir paslēpuši visas 12 Zodiaka zīmes un vēlas, lai tieši Tu sameklē četras no tām un piedalies izlozē. Tad, kad visas četras atrastas, aizpildi pieteikšanās anketu un varbūt tieši Tu laimēsi spēles galveno balvu!

Balva

Trīs laimīgie, kuri tiks noskaidroti nejaušas izlozes rezultātā, cīnīsies par galveno balvu – dāvanu karti no veikala “XSports” 40 eiro vērtībā!

Foto: Bez Tabu

Uzvarētāju paziņosim 6. janvārī!

Lai spēle būtu interesantāka, katrai Zodiaka zīmei raidījums ir pievienojis horoskopu nākamajam gadam! Veiksmi!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl