Komentāri
KONKURSS! Piedalies Bez Tabu Zodiaka zīmju meklēšanā un laimē balvu!
Foto: Pixabay

Mainoties gadam, mainās arī tā nosaukums. Kā zināms Pērtiķa gadu nomainīs ugunīgā Gaiļa gads! Šādi katru mēnesi mainās arī horoskopu jeb Zodiaka zīmes! Lai šīs pārmaiņas būtu kaut nedaudz interesantākas, Bez Tabu sagatavoja interesantu spēli, kuru izspēlējot ir iespēja laimēt balvas!

Atkarībā no tā, kad cilvēks ir dzimis, var noteikt viņa tā saukto horoskopu jeb horoskopa zīmi, kas patiesībā ir Zodiaka zīmē, kurā viņa dzimšanas brīdī ir atradusies Saule. No tā, savukārt, var izsecināt vispārīgās rakstura iezīmes.

Raidījums Bez Tabu savā mājaslapā un rakstos ir paslēpuši visas 12 Zodiaka zīmes un vēlas, lai tieši Tu sameklē četras no tām un piedalies izlozē. Tad, kad visas četras atrastas, aizpildi pieteikšanās anketu un varbūt tieši Tu laimēsi spēles galveno balvu!

Balva

Trīs laimīgie, kuri tiks noskaidroti nejaušas izlozes rezultātā, cīnīsies par galveno balvu – dāvanu karti no veikala “XSports” 40 eiro vērtībā!

Foto: Bez Tabu

Uzvarētāju paziņosim 6. janvārī!

Lai spēle būtu interesantāka, katrai Zodiaka zīmei raidījums ir pievienojis horoskopu nākamajam gadam! Veiksmi!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl