Komentāri
KONKURSS! Piedalies Bez Tabu Zodiaka zīmju meklēšanā un laimē balvu!
Foto: Pixabay

Mainoties gadam, mainās arī tā nosaukums. Kā zināms Pērtiķa gadu nomainīs ugunīgā Gaiļa gads! Šādi katru mēnesi mainās arī horoskopu jeb Zodiaka zīmes! Lai šīs pārmaiņas būtu kaut nedaudz interesantākas, Bez Tabu sagatavoja interesantu spēli, kuru izspēlējot ir iespēja laimēt balvas!

Atkarībā no tā, kad cilvēks ir dzimis, var noteikt viņa tā saukto horoskopu jeb horoskopa zīmi, kas patiesībā ir Zodiaka zīmē, kurā viņa dzimšanas brīdī ir atradusies Saule. No tā, savukārt, var izsecināt vispārīgās rakstura iezīmes.

Raidījums Bez Tabu savā mājaslapā un rakstos ir paslēpuši visas 12 Zodiaka zīmes un vēlas, lai tieši Tu sameklē četras no tām un piedalies izlozē. Tad, kad visas četras atrastas, aizpildi pieteikšanās anketu un varbūt tieši Tu laimēsi spēles galveno balvu!

Balva

Trīs laimīgie, kuri tiks noskaidroti nejaušas izlozes rezultātā, cīnīsies par galveno balvu – dāvanu karti no veikala “XSports” 40 eiro vērtībā!

Foto: Bez Tabu

Uzvarētāju paziņosim 6. janvārī!

Lai spēle būtu interesantāka, katrai Zodiaka zīmei raidījums ir pievienojis horoskopu nākamajam gadam! Veiksmi!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl