Komēdijas “Jaungada taksometrs 2” aktieri jautrā ballītē sāk ieskandināt Jauno gadu

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

0 Komentāru
Komēdijas “Jaungada taksometrs 2” aktieri jautrā ballītē sāk ieskandināt Jauno gadu

Komēdijas “Jaungada taksometrs 2” aktieri  Lauris Reiniks, Baiba Sipeniece-Gavare, Andris Bulis un citi ballītē sāk ieskandināt Jauno gadu un prezentē jauno filmu.

Pagājušā gada nogalē debitējusī komēdija ”Jaungada taksometrs” sasniedza lielu skatītāju atsaucību un kinoteātros pulcēja vairāk nekā 50 000 skatītāju. Un šogad noticis nebijis gadījums mūsdienu Latvijas kino vēsturē. Režisora Māra Martinsona pirms gada tapušajai romantiskajai komēdijai ”Jaungada taksometrs”, kuras centrā ir taksista Andreja piedzīvojumi gadu mijā, ir turpinājums “Jaungada taksometrs 2”.

Par godu otrajai  filmai tika sarīkota ballīte, kurā piedalījās filmas radošā komanda un aktieri. Komēdijas “Jaungada taksometrs 2” varoņu lomas atveido Lauris Reiniks, Baiba Sipeniece-Gavare, Valters Krauze, Nauris Brikmanis, Andris Bulis, Zane Dombrovska, Ieva Florence-Vīksne, Anna Lieckalniņa, Māra Sleja, Kozmens.

Pagājis gads un “Jaungada taksometrs” varoņi atkal skaita stundas līdz Jaunajam gadam. Andrejs pavada to kopā ar savu mīļoto Ilzi, gaidot atbraucam viņas mammu, lai beidzot iepazītos un paziņotu par gaidāmo mazuli. Ilzes daudzo iegribu dēļ, viņš neviļus kļūst par salaveci neparastā pasākumā, kas var mainīt ne tikai viņa paša, bet arī jaunās ģimenes nākotni.

Komēdija “Jaungada taksometrs” pretendē kļūt par gadumijas tradīciju. Režisors to veidojis tā, lai tie, kas nav redzējuši pirmo daļu, viegli varētu iejusties katrā otrās filmas tēlā.

Pozitīvo un jautro komēdiju “Jaungada taksometrs” varēsim skatīties kanālā TV3 29. decembra vakarā un arī Vecgada vakarā 31. decembrī, bet “Jaungada taksometrs 2” jeb otrā filma pagaidām būs skatāma vien uz kinoteātros. Pirmizrāde būs jau nākamnedēļ.

0 Komentāru