Komēdijas “Jaungada taksometrs” aktieri ieskandina Ziemassvētkus un gatavojas pirmizrādei!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

0 Komentāru

Režisora Māra Martinsona romantiskās komēdijas “Jaungada taksometrs” pirmizrāde vairs nav aiz kalniem, un filmas veidotāji kopā ar aktieriem ieskandināja gaidāmos svētkus Kalnciema kvartālā. Apmaiņā pret dāvanām aktieri Salaveci Valteru Krauzi iepazīstināja ar saviem atveidotajiem varoņiem. 

“Kā mēs zinām, tad Jaungada naktī notiek visādi brīnumi, un reizēm cilvēki, kuri ir ļoti saguruši, staigājot pa daudzām eglēm, var reizēm pateikt kaut kādu ļoti būtisku teikumu, un manam varonim, iespējams, tas izdevās,” savu lomu filmā “Jaungada taksometrs” raksturoja TV raidījumu un pasākumu vadītājs Valters Krauze.

Aktrise Ieva Florence savas filmā atveidotās varones vārdu uzzināja tikai pasākumā, visu filmēšanas procesu saukta vienkārši par “Dj meiteni” vai “dzemdētāju”. “Es izlasīju scenāriju un apraudājos, man prieks, ka tik sirsnīgu un “nesačakarētu” stāstu var izdomāt, uzrakstīt un vēl filmēt. Es zināju, ka nefilmēs tieši to, kā es dzemdēju, bet filmēs brīdi pirms un pēc dzemdībām,” tā Ieva Florence.

Lauris Reiniks
aktieris un dziedātājs

“Lai gan tā ir romantiskā komēdija, mans varonis ir visskumjākais, es nokļūšu komiskās situācijās, bet neākstīšos. Cilvēki ir pieraduši redzēt, kā es ākstos un jautrojos, tāpēc man bija patīkami, ka man piedāvāja šo lomu, tas bija kaut kas dziļāks, man pašam bija jāielaužas savā dvēselē, un jāizdzīvo Andreja sāpīgais moments.”

Lauris Reiniks solīja, ka filma radīs svētku sajūtu visiem, kam tās vēl nebūs. Pašiem aktieriem gan decembris, kā parasti, solās būt darbīgs periods, piemēram, dziedātājs Nauris Brikmanis atzina, ka tā īstā svētku sajūta un miers parasti atnāk tikai Ziemassvētku vakarā. “Tad, kad beidzas viss pasākumu “vājprāts”, tad es jūtu, ka ir Ziemassvētki, 24. decembris parasti ir tas datums, kad viss ir beidzies,” tā dziedātājs Nauris Brikmanis.

Foto

0 Komentāru