3 komentāri

Lielais šovs “X Faktors” ir noslēdzies, un varbūt jauna zvaigzne mums Latvijā ir dzimusi. Bet, par jaunajiem mūziķiem un talantiem domājot, kurš gan mums Latvijā ir izaudzinājis vairākus jaunos talantus un māksliniekus? Viens varētu noteikti būt maestro Raimonds Pauls, bet otra – estrādes dīva Laima Vaikule!

Bez Tabu komanda vaicāja māksliniecei viedokli par jaunajiem māksliniekiem un šoviem, kuros viņi mūsdienās piedalās, lai pierādītu sevi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Estrādes dīva atzīst, ka mūsdienu māksliniekiem ir vieglāk gan kļūt zināmiem, gan veidot savu tēlu, pateicoties internetam. Taču tai pat laikā māksliniece atskārta, ka internets ir arī viens no mūziķu biediem. Jo tikpat daudz kā sabiedrība māksliniekus ciena un mīl, tikpat ļoti arī nievā un nicina kāda raksta vai publikācijas dēļ!

Laima Vaikule mūziķa profesiju raksturo kā smagu, jo tikai sabiedrība viņu var “pacelt debesīs” vai “nomest pie zemes”! Viņasprāt, ko pašreizējā publika vēlas, to viņi arī saņem!

Pati dziedātāja Laima Vaikule savus klausītājus šajā svētku laikā, jau šajās brīvdienās, aicina uz savu decembra koncertprogrammu ”Ar Tevi kopā…”, kur māksliniecei norisināsies koncerti vietās, kurās viņa uzstāsies pirmo reizi savā dzīvē – Jelgavā, Saldū un Valmierā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl