73 komentāri

Rīdziniece Sanita jau piecpadsmit gadus ir uzticīga vienam mobilo sakaru operatoram, taču, uzzinot par jaunievedumu, apsver iespēju, vai tik nav jālauž tradīcija.

Saņēmusi paziņojumu, ka no šodienas LMT būšot jauns pakalpojuma tarifs “Brīvība”, par kuru jāmaksā divpadsmit eiro deviņdesmit centu. Viss būtu jau labi, ja vien tas neierobežotu viņas brīvību un pieļautu iespēju saglabāt iepriekšējo maksu: trīs eiro deviņdesmit centu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LMT pārstāvis Vīgants Radziņš stāsta, ka no 1. decembra tik tiešām būšot izmaiņas un tarifs “Brīvība” nodrošinās zvanus un īsziņas visās Eiropas ekonomiskās zonas valstīs par to pašu cenu, kāda ir Latvijā. Tas nekas, ka ir klienti, kas neveic zvanus uz ārzemēm vai nesūta īsziņas, iespējams, nākotnē tas varētu mainīties un noderēt arī viņiem.

Sanita sazinājusies ar operatoru, un izdevies vienoties par zemāku samaksu, taču tā tik un tā būšot par trešdaļu augstāka nekā maksājusi līdz šim. Tas esot lētākais variants. Kliente pārliecināta, ka daudzi šo “brīvību” nemaz nav pamanījuši, un, saņemot rēķinus, būs nepatīkams pārsteigums, ja vien nebūs atteikušies, tad par jauno variantu maksās 12.90.

Mobilo sakaru operatora pārstāvis gan mierina, ka tik traki nebūšot.

Piemēram, tie, kuri līdz šim izmantojuši tarifa plānu par 3. 90, tagad apmaiņā pret izdevīgākiem tarifiem sarunām ar ārzemniekiem, visticamāk, maksāšot 5.90, ja vien nepieteiks citu pakalpojumu.
Ja nebūs ar mieru, varot lauzt līgumu un izvēlēties citu operatoru.

Foto

TOP komentāri

 • ieva
  +15 +15 0

  ieva

  Arī esmu vairāk,kā 20.gadi kliente un esmu vīlusies,ka mani pirmo reiz vnk piespiež maksāt ko nevēlos.ĻOTI NEGODĪGI NO LMT PUSES,Kāpēc nevarēja palikt tā brīvība ar to 9.95 un tie kuri vēlas ļarkstēt arī ārzemēs,lai tad ņem to tarīfu!!!
  ĻOTI,ĻOTI NEGODĪGI!!!!!!!!! KAUNS UN NEGODS,BET TO JAU VIŅI IR ZAUDĒJUŠI!!!!
 • anna
 • Lmt kliente
  +11 +11 0

  Lmt kliente

  Es regulējums nenolika kā pienākumu paaugstināt cenas.Esmu 20 gadus klients un par šādiem gājieniem esmu ļoti nikna.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl