“Kaut viņa pazustu no zemes virsmas”! Skandalozā Aija pēc šova vajā Kristiānu un tuviniekus

Šovs ”Pirmais skūpsts” nepārprotami ”spridzināja” arī šogad. 14 drosmīgi un krāšņi dalībnieki, pateicoties vienam skūpstam, centās atrast mīlestību. Daži piedzīvoja īstu mīlestību, citi pamatīgu vilšanos!

Atpakaļ uz rakstu

65 komentāri

 • Inta

  Inta

  Es uzskatu ka meitenei viss kārtībā,Jūs izietu tam visam cauri,viņai visa dzīve ir sabojāta,jo mētājas pie daudzām audžu ģimenēm traumas ir bijušas ka masu atņēma es to meiteni ļoti labi saprotu. Viņai šobrīd ir vajadzīgs psihologs vai psihoterapeits lai sakārtotu savu dzīvi savādāk būs traki, jo viņai pietrūkst uzmanības mīlestības un cieņa utt tāpēc jau viņa meklē draugu vai vīrieti pie kā dabūt atbalstu lai dzīve nejustos viena un pamesta un es iesaku tev Aija saņemties un pameklēt palīdzību un sakārtot savu dzīvi tikai lai nemeklē tos vīriešus bet padomā par sevi un bērniņu savādāk tevi izmantos un pametis un vēlāk tu nebūsi par cilveku.es to ļoti labi saprotu cik tev ir gājis dzīve slikti,tiec galā ar sevi un pēc tam ar bērniņu un griezties ppē pa līdzības
 • ....

  ....

  Bārenìte izrādās...man gan teica, ka mammīte Valkā dzīvo...un, ka vaļā tikt nevar, to zinu no pieredzes...pat gulēt kopā nevajag, pietiek uzpìpēt kopā. Pilnìgi slima sieviete.
 • Bumbulite

  Bumbulite

  Lasu komentarus un pilnigi nelabi metas...tipiski letini,kas gatavi viens otru apliet ar mesliem no galvas lidz kajam,ieriebt,pasmieties,pazemot un izdomat serialam cienigus stastus.man butiba vienalga par ikvienu kurs zin,kautko dzirdeja,kads stastija utt par meiteni,jus esat aprobezoti un vadaties uz principa"viena tante teica"es meitenes vieta visus neslavas celajus,nodirsejus,nelabvelus,draudetajus utt iesudzetu tiesa par goda un cienas aizskarsanu un neslavas celsanu.nabaga Kristians,vajats,biedets un visadi citadi no Aijas cietis,pff nu nav tas Kristians nekads alensdelons un princis,puisim trukst skruves(drizak vesela instrumentu kaste),pieredze un sajega no dzives.No lupam nav nokaltis mates piens,bet jau balelins,kas mekle meitenes.tadi tik pietaisa bernus un pazud talajas zilajas,jo neko citu nemak ka nocikaties.Aijai butu jaaizbrauc atputa no visiem prom bez soc tikliem,sakariem utt.Laut lai pierimjas viss un sakt dzivot skaistu dzivi.
 • Sany

  Sany

  Nav svarīga tās meitenes pagātne, un dzīves veids. Pietiek ar to,ka viņa un šis puisis ir dažāda līmeņa , un tas ir fakts. Puisis pašā raidījuma sākumā pateica, ka viņam ir vajadzīga KOPTA, simpātiska, izglītota meitene. Paskatoties uz šo meiteni, ir skaidrs,ka viņa neatbilst šiem kritērijiem! Bet puisis izskatās panākumu pilns, kas grib kaut ko sasniegt savā dzīvē. Noteikti atradīs sev piemērotu meiteni. Bet ja Aijai ir bērns tad viņai būtu laiks sākt audzināt savu bērnu un domāt par nākotni neviss vazāties pa raidījumiem taisīt sev kaunu, un rakstīties puišiem. Tāda tipa meitene nebūs nevienam vajadzīga!
 • Kristiāna fane
 • Meitene24

  Meitene24

  Labdien , kaut Es Aiju nepazistu , bet pazistamie pastastija man par vinu... Bet tapat man nau tiesibas vinu ta aprunat socialos tiklos, bet nevienam nau... Es saprotu ka Aija pielava daudz un visadas kludas.. Mes visi dzive pielaujam kludas... Bet tapat nevienam nau tiesibas nosodit... Es kad uzzinaju ko vina pateica par savu bernu, es gandriz raudaju loti un nebija vairs ko teikt par visu sito. Aija es tava vieta centitos mainities un parupeties par savu bernu , Jo tavs berns ir svarigaks pasaule neka puisi... Sakarto savu dzivi, tad doma par puisiem... Aija kaut es tevi nepazistu bet loti skumji tas kas notiekas tava dzive un socialos tiklos, tev ir jadoma par savu bernu Nevis par attiecibam.. .Mums visiem ir savi plusi un minusi dzive, bet tas nedod mums tiesibas nosodit cilvekus. Aija ludzu tiesam liec to jauno puisi miera, kas bija tas bija , tacu sakarto savu dzivi... Es nevienu te neaizstavu , bet es tikai saku savu viedokli. Es saprotu to ko Aija daudz lietas izdarija nebija pareizi un par savu bernu ta teikt , bet tas nedot man vai citiem tiesibas vinu ta nosodit... Aija tiesam doma lidzi ko tu dari, tiesam centies, tacu sakarto savu dzivi un doma par savu bernu... Beidz tuseties... Bernam jabut pirmam vieta nevis puisi.... Aija maini savu raksturu, tad bus viss kartiba, centies sava berna del.. Centies dabut savu bernu atpakal... Aija es zinu tev gruti audzinat bernu vienai pasai, bet Aija tu neesi vieniga pasause vientula mate... bet tapat mates censas sava berna del atrast darbu, dzivokli. Aija tiesam padoma kas un ko :) Viss bus kartiba
 • Inga

  Inga

  Vajadzētu aizliegt rīkot šādus šovus, lai cilvēki varētu dzīvot savu ierasto dzīvi.
  Pēc katra šova atrodas kāds, kuru publiski izķengā netā utt..
 • Ha ha ha

  Ha ha ha

  Es ticu puisim, jo esmu satikusi Aiju.. vina ir dzeraja un vieglas uzvedibas sieviete. Nevar no vinas tikt vala
 • ....

  ....

  Mazāk viņai vajag sevi pazemot un parādīt sevi no negatīvas puses. Tad nebūtu šis viss.
 • Dīleris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!