65 komentāri
“Kaut viņa pazustu no zemes virsmas”! Skandalozā Aija pēc šova vajā Kristiānu un tuviniekus
Foto: Bez Tabu

Šovs ”Pirmais skūpsts” nepārprotami ”spridzināja” arī šogad. 14 drosmīgi un krāšņi dalībnieki, pateicoties vienam skūpstam, centās atrast mīlestību. Daži piedzīvoja īstu mīlestību, citi pamatīgu vilšanos!

Aija ir ieguvusi titulu ”Skandalozākā” šova dalībniece, jo internetā komentāros skatītāji norāda ne tikai par viņas bēdīgo pagātni, bet arī viņas melotkāri. Protams, jāsaprot, cik daudz šādiem anonīmiem interneta komentētājiem var ticēt!

Meitene uz šo visu reaģēja diezgan asi, kā pati norāda, Aija tika atbrīvota no darba, kā arī piedzīvojusi nervu sabrukumu un ievietota slimnīcā. Taču ar raidījumu Bez Tabu sazinājās cilvēki, kuri Aiju labi pazīst un apgalvo, ka meitene lietojusi alkoholu un slimnīcā nogādāta pamatīgā reibumā! Jāteic, ka Aija šo informāciju raidījumam neapstiprina!

Aija un Kristiāns

Raidījums sazinājās ar Aijas skūpsta partneri Kristiānu. Meitene pēc šova viņam ir rakstījusi, un puisis sākotnēji arī centies ar viņu komunicēt līdz brīdim, kamēr sapratis, ka meitene nav viņam piemērota. Puisis pēc iespējas pieklājīgāk meitenei atteicis, bet viņa nav likusies mierā.

Savukārt Aija apgalvo, ka tieši Kristiāns ir tas, kas uzmācas! Aijas jaunāko stāstu lasi te!

”Meitene nespēj pārdzīvot. Viņa nevar tikt tam pāri! Viņa man vēl joprojām raksta – es viņu visos sociālajos tīklos esmu nobloķējis, bet viņa sāka rakstīt maniem draugiem!”

Kristiāns palasījis interneta komentārus par meiteni un sapratis, ka ar Aiju kaut kas līdz galam neesot kārtībā. Meitene histēriski neliek puisi mierā. Viņš pat ir nobloķējis viņu visos iespējamajos sociālajos tīklos, bet meitene, nevēloties tikt atraidīta, sāka rakstīt Kristiāna draugiem!

Foto

Aija un Kristiāns savam pirmajam skūpstam nodevās ar acīm ciet, līdz pat pēdējam brīdim, neieraugot to, kas stāv viņu acu priekšā. Pēc skūpsta meitene, atverot acis, pauda, ka sev priekšā redzējusi skaistu, galantu jaunekli, kurš tiešām varētu būt meitenes mīļotais puisis. Bet laikam tā nedomāja Kristiāns, jo turpmākie notikumi Aiju saraudināja un salauza viņas sirdi.

Aija atklāja, ka esot ”gājusi uz visiem 100%”, ko apliecina arī Kristiāna replika pēc pirmā skūpsta ar Aiju – ”man tiešām likās, ka viņa apēdīs mani,” tā Kristiāns.

Puisis 14. februārī šovu nav skatījies, jo neesot bijis Latvijā, bet īsti nav bijusi arī vēlme to darīt. Puisis, piedaloties šovā,guvis rūgtu dzīves pieredzi un apgalvo, ka šāda veida šovos vairs nepiedalīsies!

Foto

TOP komentāri

 • Znapiks
  +9 +9 0

  Znapiks

  Visa šī lielā borģele sākās, tikai un vienīgi ar to, ka viņa meloja par to, ka viņai nav bērna, pēc tam dzemdībās miris.. nu piedodiet, kautko tādu?- tiešām nervinieks tikai var izdomāt, pati visu šo sāka, labi zināms, kādas būs un ir sekas pēc šādiem šoviem, ar to nu bija jārēķinās, ņemot vērā, ka Facebook portālā arī par sevi lika manīt, gudriniece.
 • Eva

  Eva

  Cik visi gudri. Zin visu par aiju. Bet kads zin cik audžu ğimenēs vina ir pabijusi? Cik bērnunamos? Kādu stundu pasniedza viņas viena no audžumātēm? Cik vientuļa viņa bija jo neviens viņu nepieņēma? Ne jus to nezinat pat es to visu nezinu bet aijai dzīve nav bijusi no vieglākajām bet tāpēc viņa nav jāposta vēl trakāk ar šiem riebigajiem komemtāriem. Atzīstu pamatskolā vinai diezgan dzīvi sarežğīju bet tad mes vēl bijām bērni un viņa jau tad bija daudzkam izgājusi cauri. Aija ir tāda kāda viņa ir. Kāpec neviens nepiemin to ka ar viņu var būt jautri ka viņa ir reizēm arī superīgs cilvēks? Visi tagad piemin tikai slikto. Bet neiedomājas ka varbūt kāda daļa no paša ir vainīga ka Aija ir tāda kāda viņa ir. Neidomājaties (lielie zinātāji par viņas dzīvi) ka varbūt vaidzēja būt jaukākam pret viņu vai palīdzēt morāli vai atbalstīt tā vietā lai nozākātu un izsmietu. Un ja esat mēğinājuši bet nav sanācis nenozīmē ka publiski jānoliek viņa vai jāpazemo. To jau sauc par kiberbulyingu. Ja nezinat ko tas nozīmē palasat par to jo tas daudzus ir novedis līdz nāvei
 • Ļoti žēl-

  Ļoti žēl-

  Nezinu, kā tur ar meiteni, bet - nevienam nebija tiesību izteikt viņai tādu lāstu ,, Kaut viņa pazustu no zemes virsmas,,. Ārprāts, kur cilvēki var būt tik ļauni. Vai viņš tiešām neapzinās, ka tas darbojas, un kā vēl. Nabaga meitene, viņai priekšā ir liela nelaime, nākotnē. Pateiktu vārdu tāpat kā izlietu ūdeni vairs sasmelt nevar, īpaši vēl, ja tas teikts dusmās, un lāsta formā- kaut tev..., lai tev ...Man ļooti žēl meitenes, viņa noteikti to nav pelnījusi, lai kāds viņu nolādētu, kā tas ir šoreiz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl