“Katram tetovējumam ir savs stāsts!” Basketbola kluba VEF spēlētājs no ASV izrāda savus zīmējumus uz ādas

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Pievienot komentāru

Starp basketbola kluba VEF spēlētājiem Latviju nozīmīgajā čempionu Līgā pārstāvēs arī spēka uzbrucējs Maiks Kaizers no ASV. Atlētisko sportistu grūti nepamanīt – gandrīz visu viņa ķermeni klāj tetovējumi.

206 centimetrus garais basketbolists stāsta, ka katram tetovējumam ir savs stāsts – īpaši tuvs sportistam ir viņa pirmais, mūžīgais zīmējums uz ādas par godu vecmāmiņai.

Maiks Kaizers
VEF Rīga basketbolists

Šeit ir manas vecmāmiņas vārds. Uz manas muguras arī ir vecmammas tetovējums. Viņa ir vēsturiski nozīmīga persona no Teksasas štata, kura ir audžumamma. Viņa adoptēja vairākus bērnus. Es gribēju godināt viņas vārdu. Es bērnībā biju kluss, daudz nerunāju. Tas ir mans stāsts – mana basketbola spēle un tetovējumi parāda, kāds es patiesībā esmu.

Tāpat Maiks Kaizers uztetovējis arī savus bērnus – dēlu un viņa dvīņu māsu un vecāko meitu. Jau šovakar basketbola komandas VEF spēlētājiem pretī stāsies Strasbūras SIG komanda no Francijas. Aizvadīti pēdējie treniņi, kas notiek ierastā režīmā, taču ārpus zāles gan sportisti aicināti ievērot maksimālu piesardzību.

Kanālā TV6 plkst. 18:50 būs skatāma čempionu līgas spēle ar mūsu basketbola komandu VEF. Tāpat spēlei varēs sekot līdzi Go3. Uzvaras gadījumā Maiks nolēmis uztetovēt VEF komandas biedru vārdus uz sava sāna.