Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

8 komentāri

Bez Tabu Dzīves smalkumu speciālizlaidums priecēja ikvienu filmas “Svingeri” cienītāju. Raidījuma laikā skatītāji varēja uzzināt ne tikai par filmas tapšanas procesu, bet noskaidrot kino kritiķu domas par galaproduktu.

Mūziķis Kaspars Roga filmu sauc par īstenu popkorna kino, kas simbolizē to, ka produkts baudāms plašai auditorijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaspars Roga

Kaspars Roga
Mūziķis

Nevajag no filmas gaidīt augsto mākslu. Tas ir tīri izklaidējošs žanrs un šī niša Latvijā ir diezgan tukša.

Roga labus vārdus velta filmas režisoram Andrejam Ēķim. Pēc viņa domām, Ēķim izdevies sajust to, kas kino apmeklētājiem ir nepieciešams un aktualizēt tās nianses, par kurām cilvēki vēlas runāt arvien vairāk.

Jautājot par aktieru debiju, kura pārsteigusi, Roga nedomājot slavē savu draugu un kolēģi Jāni Jubaltu.

Kaspars Roga

Kaspars Roga
Mūziķis

Es dzirdēju, ka Jubalts esot nominēts otrā plāna labākās lomas nominācijai. Es viņam novēlu to arī iegūt!

Viedoklis par filmu “Svingeri” ir arī kinoteātra “Forum Cinema” ekspertiem. Viņi rūpīgi sekojuši līdzi filmas tapšanai un bijuši liecinieki skatītāju sajūsmai par galaproduktu.

Uzņēmuma “Forum Cinemas” direktors Normunds Labrencis par veiksmīgāko filmas daļu sauc filmas pirmo četrinieku. Viņš atzīst, ka pie filmas pirmās daļas strādāts vairāk arī projekta tapšanas laikā. Tomēr Normunds ir apmierināts ar filmu un priecājas par to, ka gala produkts ir baudāms.

Kinoblogeris Sergejs Timoņins atzīst, ka mūsu sabiedrībai kino humors esot svešs. Tomēr pēc filmas noskatīšanās viss esot sakārtojies “pa plauktiņiem” un galarezultāts nemaz neesot tik jēls un pikants kā, iespējams, iepriekš licies. Sergejs filmu vērtē pozitīvi – tā ir smieklīga, humoristiska un kaut kādā veidā arī sirsnīga.

Visu Bez Tabu Dzīves smalkumi raidījumu skaties šeit!

TOP komentāri

 • Jānis Zvirgzds
  +5 +5 0

  Jānis Zvirgzds

  Jānis Jubalts pirmo savas dzīves lomu notēloja 10 reiz labak nekā dažs labs aktieris kas gadiem jau ir savā profesijā 😁😂
 • Jānis Zvirgzds
 • Kristine Kristine
  +1 +1 0

  Kristine Kristine

  Filma uz 10 ballēm...pasmieties varēja no sirds!!!👍🙊😄

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl