Kas vieno hokejista Kaspara Saulieša sievu Katrīni ar hokejistu Kasparu Daugaviņu?

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs

Tiekoties ar raidījuma “Bez Tabu” žurnālistiem, Katrīne Sauliete, hokejista Kaspars Saulieša sieva, dalās pieredzē, kā izvēlējušies krustvecākus saviem bērniem. Abas meitenes ir kristījuši luterāņu baznīcā, lai gan Katrīne ir katoļu baznīcā kristīta.

Pirmajai meitai krustvecāki ir Katrīnes māsa ar vīru. Gribējuši, lai krustvecāki ir precēts pāris, kuram ir laimīga laulība un pašiem ir bērni. Šīs prasības atbilda Katrīnes māsai Kristīnei un viņas dzīvesbiedram Marselam.

Ne vienam vien ir pārsteigums, kad uzzina, kas vieno Katrīni un hokejistu Kasparu Daugaviņu? Viņš ir Katrīnes brālēns un jaunākās meitas krusttēvs, bet krustmāte ir viņa sieva Santa Daugaviņa. Kasparam jau bija divi krustbērni, abi puikas. Ja Sauliešu pārim būtu puika, smējuši, tad nepiekristu, tā kā bija meitenīte, tad piekrita.

Katrīne uzskata, ka vislabāk izvēlēties radus, tad vismaz reizi gadā  Ziemassvētkos satiksies. Ar draugiem varētu būt visādi, te tie ir un te draudzība izgaist un krustvecāku bērnam vairs nav.

Abām meitām rīkoja svinības Kristību dienā. Kerijai svinēja Baltezerā restorānā, jaunākajai meitai Kortnijai svinības rīkoja jau savā privātmājā.

Kaspars Daugaviņš ar sievu lutinot savu krustmeitiņu Kortniju ar dāvanām. Arī Kerijas krustvecāki pienākumus pildot godam.

Pati Katrīne ir krustmāte māsas bērnam. Kristību dienā saņēma pat pienākumu sarakstu, tostarp, ka būs jānopērk pirmā skolas soma, gadā reizi jāved krustbērns uz Zoodārzu un tika iekļauta virkne citu pienākumu. Katrīne lepojas, ka meitām baznīcā ir izdotas arī Kristību apliecības ar krustvecāku vārdiem un parakstiem. Uzskata, ka krustvecāku loma ikviena bērna dzīvē ir nozīmīga joprojām.

Foto

1 komentārs