Komentāri

Klausītāji Andri Ērgli iemīlējuši ar viņa hitu “Ripoja akmens”, kas 2007. gadā tika atzīts par populārāko skaņdarbu “Muzikālajā bankā”. Andris dzimis Aizputē, bet jau 15 gadu vecumā pārcēlies uz Liepāju, lai Emiļa Melngaiļa mūzikas koledžā apgūtu sitamo instrumentu specialitāti.

“Esmu šīs pilsētas, Liepājas, patriots, un šī pilsēta man patīk jau gandrīz 18 gadu. Ja visu laiku esi nodzīvojies šeit, tad ir grūti pārvākties. Jā, uz kaut kādu īsu mirkli man patīk būt arī Rīgā vai kaut kur citur, bet tiklīdz kaut kur pavadītas 2-4 nedēļas, man kaut kā vienmēr “velk” atpakaļ,” stāsta mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Andris ar komponistu Jāni Strazdu sadarbojas kopš 2000. gada. Pašlaik studijā viņi strādā pie jaunā Ziemassvētku albuma. “Mums visas domas jau ir par Ziemassvētkiem, lai gan šodien īstenībā mums būtu jādomā par kaut ko citu, jo vakarā ir diska prezentācija albumam “Lins”,” stāsta Ērglis.

FOTO

Viņš arī divreiz nedēļā vada stundas Aizputes mūzikas skolā. “Man ar maniem audzēkņiem patīk tā – mēs esam draugi, bet līdz zināmai robežai. Ja mēs to pārkāpjam, tad diemžēl draudzība beidzas,” komentē mūziķis, un, kā izrādās, arī skolotājs, kurš saka, ka mūsdienās skolotājam jābūt ļoti stiprai nervu sistēmai. Viņš par pedagogu strādā jau turpat 10 gadus.

Beidzis darbu skolā, viņš skrien uz Liepāju, lai paspētu uz meitas klases vecāku sapulci. Pēcpusdienā viņam paredzētas sportiskas aktivitātes – Andris basketbolu spēlē kopš 10 gadu vecuma. “Kad man skolā bija sliktas atzīmes, man tētis vienmēr zināja, uz ko spiest – mēnesi netiksi uz treniņiem, un uzreiz atzīmes uzlabojās.”

Vairāk skaties Bez Tabu: Dzīves smalkumu sižetā!

VIDEO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl