Kā zināms, svētdienas pēcpusdienā Jūrmalā izcēlās ugunsgrēks atkritumu šķirošanas vietā. Tas izraisīja ļoti spēcīgu piedūmojumu, paralizējot satiksmi un piesaistot simtiem ziņkārīgo uzmanību.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Kristine Fisunenko
 • Rita

  Rita

  Tagad pļāpā par mākslas darbiem un ziņkārīgajiem. Radi no Kauguriem zvanīja un teica ka kaut kas drausmīgi deg un neviens nevar saprast kas. Tādēļ atsevišķi cilvēki devās uzzināt kas ir noticis.
  Gods un slava ugunsdzēsējiem, bet kur bija atbildīgo dienestu vadība, ka netika paziņots savlaicīgi pa visiem iespējamiem kanāliem Kauguru, pārējās Jūrmalas un Rīgas iedzīvotājiem, lai uzturas telpās un aiztaisa logus. Braucot pa Liepājas šoseju bijalabi redzams kā dūmi izplatās un oir sasnieguši Rīgu un kā tie piezemējas. Dūmu sastāvā, degot plastmasas izstrādājumiem, bija indīgas gāzes, kuru koncentrāciju un sastāvu neviens nepārbaudīja jo ikdienā tādu dūmu nav tādos daudzumos un tādās koncentrācijās. Tikai panorāmas laikā 20:30 Vides pārvaldes kaut kāds priekšnieks papļāpāja ka vējš dūmus izkliedējot, bet ņemot vērā, ka tie izplatījās zemu un virs apdzīvotām vietām piezemējās, tie ir cilvēku plaušās.
 • Bez Tabu
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Dūmi liecina, ZZS/SC kardinālu konklāvs ir ievēlējis Jūrmalas pāvestu!
  Habemus Papam! (Mums ir pāvests)
 • Inga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!