Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

5 komentāri

Kā zināms, svētdienas pēcpusdienā Jūrmalā izcēlās ugunsgrēks atkritumu šķirošanas vietā. Tas izraisīja ļoti spēcīgu piedūmojumu, paralizējot satiksmi un piesaistot simtiem ziņkārīgo uzmanību.

Daudzi iespaidīgo skatu steidza iemūžināt savos telefonos, citi nepaslinkoja un lika lietā pat modernās filmēšanas tehnoloģijas – dronus! Lūk, viens no iespaidīgākajiem iefilmējumiem. Autors lūdz atsaukties uz www.frames.lv!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

 • Rita
  +1 +1 0

  Rita

  Tagad pļāpā par mākslas darbiem un ziņkārīgajiem. Radi no Kauguriem zvanīja un teica ka kaut kas drausmīgi deg un neviens nevar saprast kas. Tādēļ atsevišķi cilvēki devās uzzināt kas ir noticis.
  Gods un slava ugunsdzēsējiem, bet kur bija atbildīgo dienestu vadība, ka netika paziņots savlaicīgi pa visiem iespējamiem kanāliem Kauguru, pārējās Jūrmalas un Rīgas iedzīvotājiem, lai uzturas telpās un aiztaisa logus. Braucot pa Liepājas šoseju bijalabi redzams kā dūmi izplatās un oir sasnieguši Rīgu un kā tie piezemējas. Dūmu sastāvā, degot plastmasas izstrādājumiem, bija indīgas gāzes, kuru koncentrāciju un sastāvu neviens nepārbaudīja jo ikdienā tādu dūmu nav tādos daudzumos un tādās koncentrācijās. Tikai panorāmas laikā 20:30 Vides pārvaldes kaut kāds priekšnieks papļāpāja ka vējš dūmus izkliedējot, bet ņemot vērā, ka tie izplatījās zemu un virs apdzīvotām vietām piezemējās, tie ir cilvēku plaušās.
 • Kristine Fisunenko
 • Bez Tabu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl