Kas notiks ar Rīgas domes kaķiem, jo to aizbildne Anna Vladova atbrīvota no vicemēres amata?

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs
Kas notiks ar Rīgas domes kaķiem, jo to aizbildne Anna Vladova atbrīvota no vicemēres amata?

Pagājušajā nedēļā no amata gāzta Rīgas mēra vietniece Anna Vladova no partijas “Saskaņa”, kas līdz šim rūpējās par Nila Ušakova atstāto mantojumu, diviem kaķiem. Raidījuma “Bez Tabu” skatītāji vaicā, kāds liktenis tagad sagaida abus runčus? Vai tik tie nepaliks bezpajumtniekos?

Uz Annas Vladovas kabinetu kaķi pārceļoja, kad par Rīgas domes mēru kļuva Oļegs Burovs, kurš bija pret abu runču – Kuzjas un Mura – turpmāku dzīvi mēra kabinetā. Taisnojies, ka viņam ir alerģija pret kaķu spalvām.

Kad “Bez Tabu” žurnālisti ierodas Rīgas domē, kaķus sastop partijas “Saskaņa” deputātu frakcijas telpās. Kuzja atpūšas uz sava iemīļotā apaļā galda, Muris veic apgaitu no viena kabineta uz otru. Kopš pagājušās nedēļas Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieces Annas Vladovas kabinets gan ir tukšs. Viņa no amata ir atstādināta, bet Vladovas kundze bija tā, kura pieteicās kļūt par kaķu aizbildni, kad Nils Ušakovs Rīgas domi pameta un devās uz Eiroparlamentu.

“Kad mani ievēlēja par vicemēru, bija skaidrs, ka viņi abi divi dzīvos pie manis. Citādāk viņi dzīvotu kaut kur citur, ar mani kopā. Tā kā tas jau bija sen sarunāts. Kuzjam uzreiz viss ir kārtībā, viņš jūtas, kā saimnieks šeit. Murim drusku savādāk gāja, bet tagad mēs mīlam viens otru, tā ka viss ir kārtībā,” mediju pārstāvjiem pagājušajā gadā stāstīja Vladova.

Kaķu uzturēšana nav iekļauta Rīgas domes budžetā, stāsta Rīgas domes partijas “Saskaņa” deputātu frakcijas pārstāve Diāna Švāne. Par abiem runčiem joprojām rūpējoties Anna Vladova (tagad domes deputāte) un arī Nils Ušakovs pārskaitot naudu kaķu vajadzībām, lai tiem nodrošinātu pārtiku, smiltis un citas nepieciešamās lietas. Apgalvo, ka kaķiem klājas un klāsies labi.

Abi runči arī turpmāk dzīvošot frakcijas “Saskaņa” telpās, un bezpajumtnieku statuss tiem nedraudot. Esot apčubināti un samīļoti un varēšot dzīvot bez bēdām Rīgas domē.

1 komentārs