“Kāpēc jāsūta jaunākas bildes?” “Saimnieks mekē sievu” dalībnieki par pirmajiem iespaidiem, apskatot topošās līgaviņas

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Pievienot komentāru

Jau šovakar kanālā TV3 būs skatāma šova “Saimnieks meklē sievu” jaunā sezona. Lai gan šis nav pirmais gads, kad saimnieki no Latvijas malu malām meklē topošās līgaviņas, šova producenti atklāj, ka šī sezona sagādājusi vēl nebijušus pārsteigumus.

Sandija Miezīte
šova “Saimnieks meklē sievu” producente

Mēs esam tik daudz sezonu jau nofilmējuši! Man likās, ka mani nekas vairs nevar pārsteigt, bet tomēr šogad pārsteigumu bija viens pēc otra!

Sandija Miezīte stāsta, ka viens no saimniekiem pēdējā mirklī paziņojis, ka nevarēs ierasties uz lielo balli, jo ir slims. Vēlāk producenti noskaidrojuši, ka iemesls, kāpēc saimnieks paziņojis par savu neierašanos, ir pavisam cits, tomēr pagaidām to neatklāj. Tāpat uz vienu no saimniecībām pretendē doties viena no spilgtākajām šīs sezonas sievietēm, kura sava izskata uzlabošanai iztērējusi teju 10 000 eiro.

Vienu no saimniekiem uzrunājušas vairāk nekā simts pielūdzējas. Citi saimnieki saņēmuši mazāk vēstules, taču neviens nepalicis bešā. Atraktīvais Oskars no Latgales saņēmis 20 vēstules. Viņš par to nebēdā, jo uzskata, ka pie viņa kāro tikt pašas skaistākās sievietes!

Oskars
piedalās šovā “Saimnieks meklē sievu”

Šova skatītāji arī to redzēs, ka pie manis atbraukušas pašas smukākās meitenes! Protams, katram savs smukums, bet manas tiešām ir vissmukākās!

Gunārs no Balviem stāsta, ka saņēmis ne tikai ar roku rakstītas vēstules, kuras viņa saimniecībā nogādājusi šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, bet viņu uzrunājušas arī vismaz simts dāmas sociālajos tīklos. Par sieviešu uzmanību nesūdzas, tomēr esot bijis pārsteigts, ka sievietes sūtot fotogrāfijas, kuras, viņaprāt, uzņemtas krietni sen.

Gunārs
piedalās šovā “Saimnieks meklē sievu”

Kāpēc jaunākas bildes jāsūta? Bija baigā atšķirība starp bildēm, kuras saņēmu, un to, kādas viņas bija, kad ieraudzīju!

Šova saimnieks meklē sievu pirmā sērija jau šovakar, 2. septembrī, kanālā TV3 plkst. 21.00!