“Kamēr neviena nav mājās, sieva pārvērš dzīvokli pasakā.” Armands Simsons atklāj savas ģimenes tradīcijas

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

16 komentāri

TV raidījuma ”Superbingo” vadītāja un hokeja kluba Rīgas ”Dinamo” tehniskā direktora Armanda Simsona ģimenes dzīvoklis pirms Ziemassvētkiem pārtop kā pasakā. 

Kamēr neviena nav mājās, to paveic Armanda sieva Iveta, ik gadu sagādājot ģimenei jaunu pārsteigumu.

Neatkarīgi no tā, ka ir četru meitu mamma, visu pagūst. Idejas rodas pašas no sevis: lielās Ziemassvētku zeķes pārveidojusi par pastkastītēm, kurās meitenes ievieto vēstules Ziemassvētku vecītim un gaida, kad rūķi tās savāks.

Stilizētais kamīns izveidots kā adventa kalendārs. Kāds kuro gadu tas būs, Ivetai ik gadu ir cita ideja.

Ziemassvētkos visi kopā ir pie lielā ģimenes galda, kuru parasti rotā adventa vainags. Arī tas katru gadu tiek veidots citādāk un ar īpašu izdomu. Iveta pat rīko meistarklases adventa vainaga pīšanā. Galdā ir arī pašas cepti pīrāgi, piparkūkas un citi tradicionālie ēdieni, tostarp cūkas šņukurs.

Jau 12 gadus ģimenes tradīcija ir pirms Ziemassvētkiem rīkot fotosesiju – ģimenes bilde ir apsveikuma kartīte radiem un draugiem. Ik gadu veido arī savu īpašo kalendāru ar ģimenes fotogrāfijām.

Izveidojusies arī tradīcija katru gadu visiem kopā braukt pēc egles. Šogad dosies kopā arī ar jaunāko atvasi, nepilnu gadu veco Odriju Pērli, kura ir Simsonu ģimenes Ziemassvētku brīnums. Piedzima tieši pirms svētkiem, pagājušā gada 22. decembrī.

Visai ģimenei Ziemassvētki ir īpaši, ļoti gaidīti un mīlestības pilni.

Foto