Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

21 komentārs

Bez Tabu piedāvā ekskluzīvu sarunu ar Margaritu Kolosovu, šova “X Faktors” kolorītāko dalībnieci no Rogovkas Latgalē. Vienā no šova atlasēm, kas nav demonstrēta televīzijā, viņa izpilda populārās ASV dziedātājas Ališas Kīsas hitu “No One”. Margarita stāsta, ka nezina angļu valodā ne vārda, tomēr atjautīga metode palīdzējusi viņai nodziedāt dziesmu perfekti. Noskaties video, kurā Margarita stāsta par mācīšanās metodi un dzied ārpus komforta zonas!

Pirms neilga laika Bez Tabu viesojās pie šova “X Faktors” kolorītākās dalībnieces Margaritas Kolosovas Rogovkas pusē, Latgalē. Viņa atklāja, ka ļoti iecienījusi Krievzemes rokmūziku un balādes, dažus grāvējus arī kā lakstīgala arī nodziedāja. Tāpat Margarita pati sacer dziesmas latgaliešu mēlē. Vairāk skaties šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Angļu valoda Margaritai ir sveša, kur nu vēl dziedāt angļu mēlē! Tomēr tika “izmesta no laivas”, kad saņēma ziņu elektroniskajā pasta kastītē, kurā informēts, ka vienā no atlasēm jādzied tieši angļu valodā.

Kad to izlasīju, saķēru galvu un nokritu gultā! Teicu: “Viss, bērni, rakstiet, ka māmiņa nebrauks vairs nekur!”

Izkāpt ārpus komforta zonas palīdzējusi mīļā ģimene. Meita ar īpašu metodi apmācījusi mammu un pārējie atbalstījuši.

Mans bērns pierakstīja angļu vārdus latviešu burtiem. Ja viņa pierakstītu angliski, es taču neko nesaprastu! Dziedāju tā, ka visi jau no galvas zināja pirmo pantiņu! Visur tā skanēja, arī mašīnā!

Sākotnējās bažas par izgāšanos pārtapušas lieliskā rezultātā: dzied bez akcenta kā lakstīgala!

“Piecel mani kaut nakts vidū! Nodziedāšu kā divi reiz divi!” par to, ka iespējams ir viss, nu ir pārliecināta Rogovkas Margarita!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl