Kā “Viņas melo labāk” un “UgunsGrēks” zvaigznes nonāk Pidriķī un cenšas nokļūt līdz Cēsīm!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Aktieri Madaru Zvaguli televīzijas skatītāji atcerēsies kā dakteri Dāvidu Ozolu no seriāla “UgunsGrēks”, savukārt aktieri Kristianu Kareļinu daudzi atpazīst kā automehāniķi Kostju no seriāla “Viņas melo labāk”. Iespējams, ka abu seriālu cienītāji pat nenojauš, ka šie aktieri dzīvē ir ļoti labi pazīstami, turklāt kopā piekrituši piedalīties “Bez Tabu” svētku rubrikā “Mūsu vietas, mūsu cilvēki”. 

Madars Zvagulis un Kristians Kareļins ir rīdzinieki, galvaspilsētā arī abi uzlika acu apsējus un iekāpa “Bez Tabu” automašīnā, lai dotos viņiem nezināmā virzienā. 2 stundu brauciena attālumā ir apdzīvota vieta ar nosaukumu Pidriķis, kas atrodas Burtnieku pagastā. Madaram un Kristianam tika dots uzdevums nokļūt līdz Cēsu pils kompleksam.

Attālums no Pidriķa līdz Cēsīm ir apmēram 50 kilometru, tikai aktieri nevarēja izmantot naudu un mobilos telefonus, viņu rīcībā bija “Ahmad Tea” sarūpētā ceļasoma ar dažādiem labumiem. Turklāt aktieriem netika pateikts, kur viņi atrodas, tas atstāts pašu ziņā. Madars un Kristians ātri vien no kādas kundzes noskaidroja savu atrašanās vietu un uz kuru pusi viņiem jādodas, lai nonāktu Cēsīs.

Kāda vietējā sieviete teica, ka automašīnas garām braucot bieži un gan jau viņiem paveiksies “nostopēt” kādu šoferīti. “It kā jau sieviete teica, ka mašīnas brauc regulāri, bet… Kas nu kuram ir regulāri. Tas ir tā kā laukos tu pajautā, kur tuvākais veikals, tev pasaka, ka tepat pāri pļavai, cauri mežam, desmit kilometru attālumā,” tā abi sarunājās, ejot “balsot” automašīnas.

Tomēr “balsošana” kaut kā nevedās, precīzāk sakot, pa ceļu īsti nebrauca automašīnas. Madars un Kristians ķērās pie nopietnākiem ieročiem – noskatīja māju, kuras sētā novietota automašīna, un palūdza saimniekam pavest kādu gabaliņu. Izpalīdzīgais saimnieks stādījās priekšā kā Viesturs un vēlējās zināt, kur viņa pasažieri tik redzēti. Divus svešiniekus būtu vedis tikai līdz Valmiermuižai, bet Kostju no seriāla “Viņas melo labāk” aizgādāja līdz pašai Valmierai.

Valmierā arī paši ceļinieki nobaudīja kādu našķi no “Ahmad Tea” sarūpētās labumu somas, tad apmeklēja Valmieras Svētā Sīmaņa baznīcu, iepazinās ar Valmieras teātra repertuāru un apskatīja Kristiana mīļāko skulptūru pilsētā. Tad ceļotāji noskaidroja, no kuras vietas labāk “stopēt” uz Cēsīm, un uzzināja, ka līdz galamērķim atlikuši vien kādi 30 kilometri. “Kas tas ir pret mūžību,” noteica Madars, un abi apņēmīgi soļoja uz Cēsu pils pusi.

Foto

1 komentārs