Kā Lauris Reiniks pirms koncerta “vietējās” bikses meklēja, jo savas bija aizmirsis mājās!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Dziedātājs Lauris Reiniks aktīvi gatavojas savai koncerttūrei ”Es domāšu par tevi”, kura aizsāksies jau šo sestdien Cēsīs. Pēdējās dienas mūziķim paiet vienā skriešanā, jo mēģinājumi saplānoti pa stundām. Divos no tiem ielūkojās arī raidījums Bez Tabu.

Stundas ilgā mēģinājumā Lauris apgūst kustības divām dejām, protams, atveltot laiku arī jautrībai. Starp citu, Lauris dejotāja ampluā progresē ļoti strauji, ņemot vērā arī to, ka šī ir viņa pirmā tikšanās ar grupu.

Pēc piecu gadu pārtraukuma Lauris dodas tūrē, lai sniegtu koncertu Rīgā un vēl 10 reģionos, vienīgā vieta, kur dziedātājs vēl nebūs uzstājies, ir Alūksnes kultūras centrs. Tālākā pilsēta, kur koncertējis, varētu būt Zilupe.

Uzskata, ka skatītāji visur ir vienādi, bet ar lielu prieku vienmēr uzstājas Rēzeknē. Uztraukums parasti pavada vien pirmos koncertus. Pats svarīgākais – neaizmirst paņemt līdzi bikses. Reiz tā esot gadījies, tad Laurim nācās meklēt “vietējās” bikses un cerēt, ka derēs sveša josta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl