Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Dziedātājs Lauris Reiniks aktīvi gatavojas savai koncerttūrei ”Es domāšu par tevi”, kura aizsāksies jau šo sestdien Cēsīs. Pēdējās dienas mūziķim paiet vienā skriešanā, jo mēģinājumi saplānoti pa stundām. Divos no tiem ielūkojās arī raidījums Bez Tabu.

Stundas ilgā mēģinājumā Lauris apgūst kustības divām dejām, protams, atveltot laiku arī jautrībai. Starp citu, Lauris dejotāja ampluā progresē ļoti strauji, ņemot vērā arī to, ka šī ir viņa pirmā tikšanās ar grupu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc piecu gadu pārtraukuma Lauris dodas tūrē, lai sniegtu koncertu Rīgā un vēl 10 reģionos, vienīgā vieta, kur dziedātājs vēl nebūs uzstājies, ir Alūksnes kultūras centrs. Tālākā pilsēta, kur koncertējis, varētu būt Zilupe.

Uzskata, ka skatītāji visur ir vienādi, bet ar lielu prieku vienmēr uzstājas Rēzeknē. Uztraukums parasti pavada vien pirmos koncertus. Pats svarīgākais – neaizmirst paņemt līdzi bikses. Reiz tā esot gadījies, tad Laurim nācās meklēt “vietējās” bikses un cerēt, ka derēs sveša josta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl