Kā Latvijas mūziķi pavada laiku kopā ar bērniem, paliekot mājās?

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

Pievienot komentāru
Kā Latvijas mūziķi pavada laiku kopā ar bērniem, paliekot mājās?

Laiks, kad esam spiesti palikt mājās tik daudz kā nekad iepriekš, daudzām ģimenēm sniedzis arī jaunas atklāsmes. Savās aktivitātēs, kādas sākuši kopā ar bērniem, dalās grupas “Dziļi Violets” mūziķi Nauris Brikmanis un Valters Osis.

Kamēr koncertēšana ar grupu nenotiek, Valters Osis darbojas ar ģimenes jaunāko paaudzi. Mazo grupu, kuru pārstāv pats un četri māsu bērni, nodēvējis par “Kombinezoniem”, un turpina muzicēt jaunā sastāvā.  Parasti dodas dziedāt laukā no mājas, saģērbušies kombinezonos. Visi kopā daudz laika pavada, dziedot svaigā gaisā, prom no cilvēkiem.

Valters Osis
mūziķis

Pateicoties piespiedu brīvdienām, esam sākuši kopā muzicēt. Pirms tam mums nebija grupas. Pirms tam mēs kopā nedziedājām. Tagad mēs dziedam kopā katru dienu. Esam sagatavojuši vienu īpašu dziesmu “Bez Tabu” skatītājiem.

Arī šovu dalībnieks un mūziķis Nauris Brikmanis daudz laika pavada kopā ar meitu Elizabeti un sievu Aiju. Visi kopā gan gatavo maltītes, gan spēlē galda spēles, gan palīdz Elizabetei mājās mācīties, un visi kopā, arī paliekot mājās, muzicē.

Videointervijas ar abiem mūziķiem un viņu ģimenēm  “Bez Tabu” žurnālisti izvēlas veikt drošā vidē un nebrauc vis tikties  klātienē, bet izmanto “Bonava Latvija” dzīvokli projektā “Dreilinga Mājas”.

Mazā Elizabete ar mammu Aiju Selgu-Brikmani demonstrē, kā abas kopā pilda grāmatu-atmiņu kladi. Ar šo nodarbi īpaši lepojas ģimenes galva Nauris Brikmanis.