Kā izvēlēties sev piemērotāko kalendāru nākamajam gadam? 

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Nītaures iedzīvotāja Līgatnes pasta nodaļā iegādājās dāvanu mazbērniem – kalendāru ar kaķu fotogrāfijām, taču, vēlāk iepazīstoties ar kalendāra saturu, bija vīlusies.

“Pirmā bilde ir 2018. gada decembris. Nu labi, lai būtu iepriekšējais gads, tad ir marts, tad oktobris, tur viss bija juku jukām, un janvāra un decembra vispār nav, un gads beidzas ar jūliju. Laikam tiešām priekš kaķiem domāts,” tā par iegādāto kalendāru “Bez Tabu” stāstīja Gunita.

“Bez Tabu” iegādājās divus Gunitas norādītos kalendārus, taču abi bija sastādīti korekti. Starp citu, nav jau jāpērk kaķis maisā, jo pārdevējas ļauj iepazīties ar kalendāra saturu pirms tā iegādāšanās. Latvijas pasta pārstāve sazvanīta nenoliedza iespēju, ka gadījusies kāda ražošanas kļūme, jo visas preces pārbaudīt nesot iespējams. Tomēr, ja patērētājs pārliecināts, ka iegādājies brāķi, tad droši ar pirkumu un tā čeku var doties atpakaļ uz tirgotavu.

Tāpat kalendārus bez steigas var pārlapot “Jāņa Rozes” grāmatnīcā, kur tiem atvēlēti vairāki stendi. Pārdevēja raidījumam “Bez Tabu” apstiprināja, ka šobrīt tā esot viena no pieprasītākajām precēm, gan kā dāvana, gan ikdienas plānotājs, gan mākslas darbs.

Aktrises Akvelīnas Līvmanes astroloģijas kalendārs, daktera Danilāna dzīvesprieka kalendārs, kalendārs makšķerniekiem, kalendārs medniekiem, pat kalendārs, kas veltīts konkrētām suņu šķirnēm. Aplūkojot veikalu piedāvājumu, škiet, ka latvieši ir ne tikai dziedātāju, bet arī kalendāru cienītāju tauta.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl