“Kā bērnam izskaidrot, kāpēc vecītis nosita savas trīs meitiņas?” Māmiņu pārsteidz pasaka interaktīvajā rotaļlietā bērniem

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājās kāda māmiņa, kuras bērnam uzdāvināta interaktīvā rotaļlieta “Alilo” zaķēns. Gudrais zaķēns stāsta bērniem pasakas un dzied dziesmas, un māmiņu pārsteidzis vairāku pasaku saturs. “Lielākajā daļā pasaku kādu nosit,” norāda māmiņa, īpaši izceļot tieši vienu pasaku par kaziņu meli.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Ne tik skeptiski

  Ne tik skeptiski

  Nu bet cik vardarbības nav tādās pasakās kā sarkangalvīte, trīs siventiņi vai sniegbaltīte.
  Tiešām? Pārsvarā visās pasakās ir kas ļauns, nepatika vārds sita, būs cits dabūsi trūkties, kas to pašu vien nozīmē
 • juris

  juris

  jauka bernu pasacina,plus vel baikeru dirsu speles.nu ideala jaunatne aug,pederi un vel lezbuines!Prieks ,kur tu rodies….
  • Lācis

   Lācis

   Par vēlu, peders Juris jau ir izaudzis, ja bērnus pliko baikeru braucienā interesēja motocikli, tad vienīgais, ko pamanīja Juris ir baikeru plikās dirsas. Jurim rodas prieks, kad ierauga pliku dirsu un galvā jau rosās domas par dirsu spēlēm...
   • Anna

    Anna

    Lāci, bērnam motociklus var parādīt arī savādāk. Bet pseidonīms gan Jums atbilstošs - tikpat smagnēji rupjs🙄
 • Tea
  +16 +16 0

  Tea

  Skumji . Kāpēc vispār jāpērk šādi mēsli? Vai tiešām vecāki paši nevar atvēlēt kaut pusstundiņu priekšā lasīšanai savam bērniņam!? Nav pat jāpērk dārgas grāmatas- mūsu publiskās bibliotēkas ir pilnas ar brīnišķīgām bērnu grāmatām. Bezmaksas! Ejiet, kopā ar bērniņu izvēlieties un vakarā škirstiet kopā, lasiet. Dodiet tētiem lasīt- viņi vispār ir ģeniāli priekšā lasītāji, atraktīvi un radoši!
 • ilze

  ilze

  Tā psihoterapeite arī kaut ko saņem no tă zaķīšu biznesa,ja jau tāduds murgus attaisno !
  • Lācis

   Lācis

   Ilze vispār neko nesaņem, jo ir muļķe, bet ir apņēmības pilna izvērtēt un cenzēt kultūrvēsturisko mantojumu (lai arī brāļu lietuviešu)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!