Kā āgenskalnieši Pārdaugavā nelabos garus dzenāja jeb atbilde ”uzvarētājiem”

37 komentāri
Kā āgenskalnieši Pārdaugavā nelabos garus dzenāja jeb atbilde ”uzvarētājiem”
Foto: Alberts Dinters

Ir 16.45, ielūkojoties Facebook esošajā domu biedru grupā, lasu, ka šodien ir paredzēta “nelabo garu” izdzīšanas miermīlīga akcija, kuras dalībnieki aicināti pulcēties ar saviem braucamajiem pie Āgenskalna tirgus, līdzi ņemot Latvijas karogus. Aunu kājas, braucu lūkot.

Jau pa gabalu redzams, ka dalībnieki būs. Te sabraukuši tie, kuri šajā laikā tikuši un kuriem līdz kaklam pobeģiķeļu (uzvarētāju) izdarības Pārdaugavas parkā, piečurātās vārtrūmes, aurošana ielās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Braucienā pa ielām dodas desmit, ar Latvijas karogiem rotāti auto. Aptuveni stundu riņķojot pa Pārdaugavas ielām pārsteidz tas, ka to, kuri, braucot pretī, smaidīja, māja ar roku ir neiedomājami vairāk par tiem, kuri ielas malā atrādīja, cik viņam smuks vidējais pirksts. 20:1.

Kā arī tas, kā šoferi krustojumos bija gatavi pagaidīt un palaist kolonnu. Kāds teiks – maz braucēju. Jā, bet vairāk nekā pērn. Un ir skaidrs, ka nākamgad būs vēl vairāk.

Jo te ir Latvija.

TOP komentāri

  • Alīse
  • A
  • Alberts Dinters
    +15 +15 0

    Alberts Dinters

    Vai nav vienalga? Galvenais, ka ir tie, kuri gatavi atklāti parādīt attieksmi, nevis burkšķēt pie virtuves galda.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl