“Jūs tā nekad nebūsiet smējušies!” Latvijā uzstādīs pirmo smiešanās rekordu 

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Ģimenes svētku ietvaros, 15. septembrī, plānots uzstādīt unikālu smiešanās rekordu, vienkopus pulcējot kuplāko kopā smejošo cilvēku skaitu Latvijā. Par jautrību rūpēsies smieklu jogas pamatlicējs Latvijā Artūrs Laimīgais – viņš apsola, ka smiesies visi, bez izņēmuma. 

Artūrs Laimīgais iepazīstina ar smiešanās rekorda programmu. Sākumā notikšot smieklu jogas vingrinājumi, kas ķermenī ierosina smieklus. Mirklī, kad smiekli pārņemot ķermeni, tie plūstot un smejas katra ķermeņa šūna.

Pasaulē smiešanās rekordi uzstādīti un pārspēti vairākkārt – ASV kāds vīrietis uzstādījis ilgāko smiešanās rekordu – viņš ķiķinājis 12 stundas bez pārtraukuma, savukārt, Dānijā 10 000 cilvēku uzstādījuši rekordu, smejoties vienkopus!

Latvijas rekords tikšot filmēts un galvenais mērķis ir savākt pēc iespējas lielāku skaitu cilvēku, kas reizē smejas. Artūrs Laimīgais stāsta, ka smejoties visi bez izņēmuma – smieklu laikā nodarbināti tiekot 400 ķermeņa muskuļi. Tāpēc uzlabojas ne tikai noskaņojums, bet deg arī kalorijas.

“Desmit minūtes smiekli ir pielīdzināmi 20 minūšu intensīvam krosiņam,” stāsta Artūrs, aicinot ģimenes būt par daļu no unikālā rekorda uzstādīšanas Lucavsalā.

TOP komentāri

 • Bez Tabu
  +4 +4 0

  Bez Tabu

  Starp citu, @smieklujoga.lv trenerīši jau pirms nedēļas izsmīdināja arī Bez Tabu komandu! Bija... smieklīgi!:)
 • Vita Dišlere
  0 0 0

  Vita Dišlere

  Vai es labprāt gari pasmietos un atkal derētu drēbes.🙂✌️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl