12 komentāri

Meteorologi ziņo, ka aizvadītajā naktī Latgalē vietām nolijušo nokrišņu daudzums pārsniedz 70 litrus uz kvadrātmetru! Nezinātājam to grūti vizualizēt, taču latgalieši nesnauž! Visu cītīgi dokumentē savās viedierīcēs un gatavi padalīties!

Īpaši daudz lietavās cietis Latvijas mazākais novads – Baltinavas novads. Tur no krastiem izgājusi Supenka appludinot vietējās pļavas un seno muižas parku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat vietējie iedzīvotāji ziņo par nenokultajiem tīrumiem, kur ārā no ūdens varot redzēt vien kviešu vārpas. Vietējās nozīmes ceļi daudzviet ir pārplūduši un neizbraucami.

Līdzīga situācija esot arī blakus esošajā Kārsavas novadā, kur mazpilsētas centrā izveidojušies brīvdabas baseini. Suņiem lieli prieki, taču vairums kārsaviešu ar drūmām sejām noraugās savu mazdārziņu virzienā, kur nenovākta bojā iet kartupeļu raža.

Annes un Ontona parks Baltinavā

Kārsavas centrs, Vienības iela

Bozovas peldvieta pie Rītupes Kārsavas novadā

Supenka Baltinavā

Šoseja Daugavpils- Sanktpēterburga, pie Kārsavas

Šoseja Daugavpils- Sanktpēterburga, pie Kārsavas

Liels paldies bilžu autoriem:

Dainim Poikānam, Agitai Brokai, Antrai Lipskai, Pēterim Bērziņam, Zigmāram Naglim!

Foto

Iesūti foto, kā izskatās Tavā pusē!

  • Pievieno foto

    Maks. 10 MB

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl