12 komentāri

Meteorologi ziņo, ka aizvadītajā naktī Latgalē vietām nolijušo nokrišņu daudzums pārsniedz 70 litrus uz kvadrātmetru! Nezinātājam to grūti vizualizēt, taču latgalieši nesnauž! Visu cītīgi dokumentē savās viedierīcēs un gatavi padalīties!

Īpaši daudz lietavās cietis Latvijas mazākais novads – Baltinavas novads. Tur no krastiem izgājusi Supenka appludinot vietējās pļavas un seno muižas parku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat vietējie iedzīvotāji ziņo par nenokultajiem tīrumiem, kur ārā no ūdens varot redzēt vien kviešu vārpas. Vietējās nozīmes ceļi daudzviet ir pārplūduši un neizbraucami.

Līdzīga situācija esot arī blakus esošajā Kārsavas novadā, kur mazpilsētas centrā izveidojušies brīvdabas baseini. Suņiem lieli prieki, taču vairums kārsaviešu ar drūmām sejām noraugās savu mazdārziņu virzienā, kur nenovākta bojā iet kartupeļu raža.

Annes un Ontona parks Baltinavā

Kārsavas centrs, Vienības iela

Bozovas peldvieta pie Rītupes Kārsavas novadā

Supenka Baltinavā

Šoseja Daugavpils- Sanktpēterburga, pie Kārsavas

Šoseja Daugavpils- Sanktpēterburga, pie Kārsavas

Liels paldies bilžu autoriem:

Dainim Poikānam, Agitai Brokai, Antrai Lipskai, Pēterim Bērziņam, Zigmāram Naglim!

Foto

Iesūti foto, kā izskatās Tavā pusē!

  • Pievieno foto

    Maks. 10 MB

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl