”Jēzu, piedod manus grēkus!”; pie ”Rimi” kasēm sludina kristietību

Apmeklējot ”Rimi” veikalu tirdzniecības centrā ”Alfa”, Kristīne pamanījusi pie kasēm esošās uzlīmes, kuras sludina kristietību un slavē Jēzu. Sievieti pamatīgi izbrīnījusi šādu uzlīmju atrašanās pārtikas veikalā.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Edgars Locis
 • nātre

  nātre

  Re, kā satraukušies ļautiņi par Jēzus pieminēšanu, bet to, ka visāda veida horoskopi maldina cilvēkus katru dienu, pat skolas bērniem liek mācīties obligātā kārtā, jo raidījumā "gudrs, vēl gudrāks", viens no vadītājiem atprasa zināšanas horoskopōs un zodiaka zīmēs, tas ir pieņemami???
 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Toties modē ir porno atkarība vīriešiem un masturbācija un, tad tās ietekmē meklē naivas meitenes, kuras paliek ar maziem bērniem vientuļo māšu statusā. Nožēlojami, ka kristietību izspiež no skolu mācību programmas, laikam nepilngadīgās vientuļās mātes ir labāks modelis demogrāfijas īstenošanā. 😒🙄
 • Kristiete

  Kristiete

  Slava Dievam! Kaut šī vēsts nonāktu līdz sirdīm! Dieva Gars pieskaras tiem, kuri gatavi uzņemt Viņu un neskar tos, kuru sirdis aizslēgtas. Tā, lūk. Žēl, ka dažiem šķiet, ka "kristietība nav modē". Nāk atmoda, jo arvien vairāk cilvēku sastapuši Dzīvo Dievu, mūsu Kungu Jēzu un brīnumi, liecības ir neapturami, griežat kaut nost skābekli, Labā Vēsts iet no mutes uz muti, no sirds uz sirdi! Slava Jēzum mūžīgi! Viņš mūs mīl!
 • Aiga

  Aiga

  Varētu beidzot sākt satraukties par PAŅEM KREDĪTU reklāmām no kā cieš daudzi.
 • Sandra

  Sandra

  Kāda starpība.ir nu gan atklājums Kristīne.Nesaprotu kāpēc jāķengā pa bez tabu.sāc strādāt tad nebūs ko ar muļķībām nodarboties
 • lapa23
 • Sanja

  Sanja

  Hmm,kaa taa var,shajos Citas Galvenaas ticiibas laikaa Eiropas valstiis uzbaasties ar neierasto eiropieshiem Kristietiibu...Liels fui.Tajaa pashaa laikaa,paldies,Tev,V..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!