Jelgavā aplaupa reperi XRL, paliek bez naudas un medikamentiem

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

11 komentāri

Robertu jeb reperi XRL aplaupīja viņa divistabu dzīvoklītī Jelgavā, kur ieradušies pieci svešinieki un pieprasījuši naudu. Tāpat nolaupīti arī recepšu medikamenti.

Laupītāji izsituši stiklu skapim, kurā glabājas Robertam izrakstīti medikamenti. Spēcīgie recepšu medikamenti laupītājus ieinteresējuši un tos kopā ar atrasto naudu piesavinājušies. Kopā nolaupīti aptuveni 500 eiro.

Garnadži bijuši tik nekaunīgi, ka turpat Roberta dīvānā vēl pavadījuši laiku, lai izdzertu dzīvokļa iemītnieka alkoholu. Šobrīd reperis krietni vairāk laiku pavada dzīvoklī, jo pasliktinājies veselības stāvoklis.

Roberts (reperis XRL)
Aplaupīts paša dzīvoklī

Vakarā pieklauvēja pie durvīm, redzēju, ka tur stāv kāds nepilngadīgs puisis, kurš teica, ka vajag parunāt. Kad atvēru durvis, dzīvoklī ienesās četri būdīgi vīri un tas nepilngadīgais. Tas man atstāja tik lielu mentālu traumu, ka gāju pie psihiatra. Man diagnoze pasliktinājās, ”sēžu” uz vēl vairāk medikamentiem. Nevaru aizmigt pa naktīm.

Dažas dienas vēlāk reperis vienu no laupītājiem pamanīja Jelgavā un nekavējoties izsauca Valsts policiju, kas garnadzi aizturēja. Likumsargiem izdevās atrast arī pārējos četrus laupītājus, kuri atradās Rīgā un jau tērēja iegūtos līdzekļus.

Igors Helmanis
Valsts policijas Jelgavas iecirkņa kriminālpolicijas priekšnieks

Visas šīs personas jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem, administratīviem pārkāpumiem. Tā bija piecu personu grupa, acīmredzams pārspēks. Motīvi bija mantkārīgi – nozagt naudu, iegūt labumu.

Tiesa pieņēma lēmumu laupītājiem piemērot drošības līdzekli apcietinājumu.

Roberts atklāj, ka šobrīd jau tiek uzrunāts no aizturēto personu tuviniekiem, kuri piedāvā atsaukt iesniegumu policijā apmaiņā pret finansiālu ieguvumu.

11 komentāri