“Jebkurš bērns aizmigs piecu minūšu laikā!” Izgatavota unikāla ierīce mazuļu vecāku dzīves atvieglošanai!

24 komentāri

Jauna ierīce, kas piecu minūšu laikā iemidzinās jebkuru mazuli pasaulē – ar šādu saukli kādā izstādē Londonā tika prezentēta rotaļlieta, kas tiek piestiprināta pie bērnu ratiņiem un atvieglo mazuļu vecāku dzīvi! Ierīce izraisa vibrācijas, tādā veidā zīdaini iemidzinot!

“Mēs esam veikuši vairākus testus tieši vibrācijai, ko izstrādā šī ierīce! Esam secinājuši, ka pašlaik izstrādātais vibrācijas līmenis ir drošs un nevajadzētu būt problēmām, ka rati sāktu vibrēt pārāk ātri!”

Tā norāda produkta izstrādātājs Mets Daisons! Jaunās ierīces izgatavotāji ir pārliecināti, ka vecāki bieži vien dara neiedomājamas darbības, tikai, lai viņu bērns aizmigtu! Viena no tām – pastāvīgi šūpot savu bērnu gultiņu, vai viegli kratot viņu ratiņus.

Mets Daisons
Produkta izstrādātājs

Mēs šo ierīci testējām ar vairākiem zīdaiņiem – un rezultāts bija tikai pozitīvs! Mēs safilmējām arī vairākus reklāmas rullīšus un visi bērni, kas tajos piedalījās, pateicoties šai ierīcei iemiga 5 minūšu laikā!

Ierīcei ideja ir vērsta uz to, lai vecāki ļautu mazuļiem domāt, ka māte un tētis joprojām ir tur, kas nozīmē, ka noguris vecāks arī var izmantot laiku lietderīgi, lai nosnaustos!

Viena ierīces cena pašlaik ir 43 eiro! Firmas “Rokit” pārstāvji uzskata, ka cena ir atbilstoša un zema, jo atvieglo jums vairums rūpes pirms miega!

TOP komentāri

 • Jana Gļibicka Subere
  +4 +4 0

  Jana Gļibicka Subere

  Nu nez! Vibrācija neaizvietos mammas silto klēpi, sirdspukstus un smaržu.
 • Veronika Nahodkina
  +4 +3 -1

  Veronika Nahodkina

  Sīkums zīdaini, izdomājat kā trīsgadnieku iepauzēt 👌😂
 • Zinta Ozoliņa
  +1 +1 0

  Zinta Ozoliņa

  Kam mazulim mammas glàstus un klēpi,var tak nopirkt viņam vibratoru! Kuda mir kaķitsa....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl