24 komentāri

Jauna ierīce, kas piecu minūšu laikā iemidzinās jebkuru mazuli pasaulē – ar šādu saukli kādā izstādē Londonā tika prezentēta rotaļlieta, kas tiek piestiprināta pie bērnu ratiņiem un atvieglo mazuļu vecāku dzīvi! Ierīce izraisa vibrācijas, tādā veidā zīdaini iemidzinot!

“Mēs esam veikuši vairākus testus tieši vibrācijai, ko izstrādā šī ierīce! Esam secinājuši, ka pašlaik izstrādātais vibrācijas līmenis ir drošs un nevajadzētu būt problēmām, ka rati sāktu vibrēt pārāk ātri!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā norāda produkta izstrādātājs Mets Daisons! Jaunās ierīces izgatavotāji ir pārliecināti, ka vecāki bieži vien dara neiedomājamas darbības, tikai, lai viņu bērns aizmigtu! Viena no tām – pastāvīgi šūpot savu bērnu gultiņu, vai viegli kratot viņu ratiņus.

Mets Daisons
Produkta izstrādātājs

Mēs šo ierīci testējām ar vairākiem zīdaiņiem – un rezultāts bija tikai pozitīvs! Mēs safilmējām arī vairākus reklāmas rullīšus un visi bērni, kas tajos piedalījās, pateicoties šai ierīcei iemiga 5 minūšu laikā!

Ierīcei ideja ir vērsta uz to, lai vecāki ļautu mazuļiem domāt, ka māte un tētis joprojām ir tur, kas nozīmē, ka noguris vecāks arī var izmantot laiku lietderīgi, lai nosnaustos!

Viena ierīces cena pašlaik ir 43 eiro! Firmas “Rokit” pārstāvji uzskata, ka cena ir atbilstoša un zema, jo atvieglo jums vairums rūpes pirms miega!

TOP komentāri

 • Jana Gļibicka Subere
  +4 +4 0

  Jana Gļibicka Subere

  Nu nez! Vibrācija neaizvietos mammas silto klēpi, sirdspukstus un smaržu.
 • Veronika Nahodkina
  +4 +3 -1

  Veronika Nahodkina

  Sīkums zīdaini, izdomājat kā trīsgadnieku iepauzēt 👌😂
 • Zinta Ozoliņa
  +1 +1 0

  Zinta Ozoliņa

  Kam mazulim mammas glàstus un klēpi,var tak nopirkt viņam vibratoru! Kuda mir kaķitsa....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl