Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Ar ilggadējo hokeja čempionātu komentētāju Tomu Prāmnieku plecu pie pleca šogad strādā bijušais hokejists Herberts Vasiļjevs. Līdz šim viņš komentējis tikai pāris hokeja spēles Vācijā, nevienu reizi latviešu spēlētāju sniegumu.

“Gribas to labāko, esmu ar viņiem spēlējis, viņi jau man kā bračkas,” Herberts Vasiļjevs par saviem bijušajiem komandas biedriem, viņš jūt līdzi katrai spēlei. Komentētājs priecājas par hokejistu sasniegumiem un pārdzīvo zaudējumus.

Pirms čempionāta abi nebija kopā komentējuši, bet ātri vien atraduši kopīgu valodu. Katru spēli Herberts sasmīdinot Tomu ar kādu asprātīgu salīdzinājumu. Piemēram, kad Zviedrijas hokeja izlase guva pirmos vārtus pret Latvijas hokeja izlasi, Herberts izsaucās: “Sūdiņš iekrita”!

Šogad mūsu komentētājiem ierādītas ļoti augstas vietas, viņi spēles vēro no sestā stāva. Parasti komentējot spēli sēdus, pieceļas uz Latvijas gūtiem vārtiem vai spēles beigās himnas laikā. Spēles laikā nereti saņem ziņas no draugiem, paziņām, taču abi komentētāji mobilajos tālruņos ieskatās tikai starplaikā.

Foto

Lasi vēl