26 komentāri
Jautrākā Lieldienu spēle šogad – sit olas uz nebēdu!

Bez Tabu aicina svinēt Lieldienas jau tagad.

Atrodi raidījuma mājaslapā un rakstos izmētātās olas. Katrā olā paslēpts mazs pārsteigums, klikšķini virsū un sasit to! Sakrājot 3 vienādus, zem čaumalām paslēptos Lieldienu simbolus, piedalīsies izlozē par galveno balvu – LEIFHEIT vakuuma logu tīrītāju no internetveikala “TavaTelpa.lv”!

Ja pirmajā reizē neizdodas, nebēdā! Tev ir iespēja sākt no jauna un spēlēt līdz pat 18. aprīlim ieskaitot. Uzvarētājs tiks paziņots 19. aprīlī Bez Tabu mājaslapā!

Balva

Balvā dāvana no internetveikala “TavaTelpa.lv” – LEIFHEIT vakuuma logu tīrītāju! Neatstāj ūdens pilienus un švīkas uz stikla virsmas. Paredzēts visa veida gludu virsmu tīrīšanai – logiem, spoguļiem, flīzēm, dušas kabīnēm. Var lietot jebkurā 360° leņķī: vertikāli, horizontāli un apvērsti.

Apsveicam uzvarētāju!

Nejaušas izlozes rezultātā esam noskaidrojuši uzvarētāju – apsveicam :)

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl