Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

13 komentāri
Jauns gads, jaunas brīvdienas? Uzzini, kad šogad varēsim atpūsties!

Sākoties jaunam gadam, aktualizējas jautājums par svētku un atceres dienām. Gadu no gada seko izmaiņas, kuru rezultātā kāda brīvdiena nāk klāt vai pretēji- to kļūst mazāk. Arī šogad izmaiņas ir!

Labklājības ministrijas pārstāve Aiga Ozoliņa informē, ka šogad viena darba diena tiek pārcelta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aiga Ozoliņa

Aiga Ozoliņa
Labklājības ministrijas pārstāve

30. aprīlis tiek pārcelts uz 21. aprīli. Tas iekrīt starp svētku dienu un nedēļas atpūtas dienu.

Tas attiecas uz valsts finansētās budžeta iestādēs strādājošajiem, taču arī komersanti ir aicināti šo dienu pārcelt no 30. aprīļa uz 21. aprīli.

Runājot par citiem “sarkanajiem datumiem”- 4. maijs,  Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadiena, iekrīt piektdienā. Attiecīgi, tā būs brīvdiena.

Savukārt, Latvijas Republikas Neatkarības diena, 18. novembris iekrīt svētdienā, kas nozīmē, ka atpūtīsimies arī 19. novembrī – pirmdienā.

Vēl jaunums ir sakarā ar šogad notiekošajiem Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētkiem. Pieņemts, ka svētku noslēguma diena ir kā svētku diena. Attiecīgi, ja noslēguma koncerts iekrīt sestdienā vai svētdienā, nākamā darbdiena būtu brīvdiena.

Un tā tas arī ir – noslēguma koncerts norisināsies 8. jūlijā, kas ir svētdiena. Tas nozīmē, ka brīvdiena būs arī pirmdiena!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl