Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Tūrisma kompānijas Latvijā atzīst, ka šogad ceļotāju skaits, kas vēlas doties Jauno gadu sagaidīt citā valstī, ir mazinājies, kā galveno iemeslu minot īsās brīvdienas!

Ja arī tu esi nolēmis Vecgada vakaru svinēt ārpus mūsu valsts robežām, krāmējot savu ceļojuma somu, der atcerēties: pārbaudīt pases derīguma termiņu un neaizmirst mājās aviobiļetes! Galvenais – trīs reizes apdomāt, vai, atstājot mājas, tu tiešām esi izdarījis visu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sandra Salmiņa-Šuke, Ārlietu ministrija pārstāve

Būtu vērtīgi reģistrēties arī konsulārajā reģistrā! Konsulārais reģistrs nozīmē, ka jūs atstājat savus datus par ceļojumu un par kontaktpersonām Latvijā, kurām paziņot, ja nu kaut kas ārvalstīs notiek! […]

Tajā brīdī, kad ārvalstīs notiek ārkārtas situācija, kā mēs diemžēl pēdējā laikā bieži novērojam, ka drošības situācija pasaulē ir diezgan mainīga, mēs vēlētos būt laikus gatavi un zināt, cik tad cilvēku konkrētajā valstī atrodas!

Tev ir iespēja informēt Ārlietu ministriju par savu prombūtni bezmaksas un brīvprātīgi! Ja nevēlies to darīt, aizpildīt šo konsulāro reģistru nav obligāts pasākums!

Jums jādodas uz www.latvija.lv mājaslapu, tajā jāsameklē poga Konsulārie pakalpojumi. Tad jāreģistrējas caur jūsu bankas internetbanku un jāaizpilda sagatavotā forma par ceļojuma piereģistrēšanu! Uzņemot laiku, Bez Tabu komanda uzdevumu izpildīja nieka 7 minūtēs!

Parasti ceļojumu aģentūras ārzemēs piedāvā sagaidīt Jauno gadu gan pēc vietējā laika, atkarīgs, kurā valstī atrodaties, gan pēc mūsu Latvijas laika! Sanāk, ka svinēt Jauno gadu ārzemēs ir pat izdevīgāk – divreiz!

Foto

Lasi vēl