Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Tūrisma kompānijas Latvijā atzīst, ka šogad ceļotāju skaits, kas vēlas doties Jauno gadu sagaidīt citā valstī, ir mazinājies, kā galveno iemeslu minot īsās brīvdienas!

Ja arī tu esi nolēmis Vecgada vakaru svinēt ārpus mūsu valsts robežām, krāmējot savu ceļojuma somu, der atcerēties: pārbaudīt pases derīguma termiņu un neaizmirst mājās aviobiļetes! Galvenais – trīs reizes apdomāt, vai, atstājot mājas, tu tiešām esi izdarījis visu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sandra Salmiņa-Šuke, Ārlietu ministrija pārstāve

Būtu vērtīgi reģistrēties arī konsulārajā reģistrā! Konsulārais reģistrs nozīmē, ka jūs atstājat savus datus par ceļojumu un par kontaktpersonām Latvijā, kurām paziņot, ja nu kaut kas ārvalstīs notiek! […]

Tajā brīdī, kad ārvalstīs notiek ārkārtas situācija, kā mēs diemžēl pēdējā laikā bieži novērojam, ka drošības situācija pasaulē ir diezgan mainīga, mēs vēlētos būt laikus gatavi un zināt, cik tad cilvēku konkrētajā valstī atrodas!

Tev ir iespēja informēt Ārlietu ministriju par savu prombūtni bezmaksas un brīvprātīgi! Ja nevēlies to darīt, aizpildīt šo konsulāro reģistru nav obligāts pasākums!

Jums jādodas uz www.latvija.lv mājaslapu, tajā jāsameklē poga Konsulārie pakalpojumi. Tad jāreģistrējas caur jūsu bankas internetbanku un jāaizpilda sagatavotā forma par ceļojuma piereģistrēšanu! Uzņemot laiku, Bez Tabu komanda uzdevumu izpildīja nieka 7 minūtēs!

Parasti ceļojumu aģentūras ārzemēs piedāvā sagaidīt Jauno gadu gan pēc vietējā laika, atkarīgs, kurā valstī atrodaties, gan pēc mūsu Latvijas laika! Sanāk, ka svinēt Jauno gadu ārzemēs ir pat izdevīgāk – divreiz!

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl