Vedot sievu uz dzemdībām, topošo tēvu “noķer” fotoradara acs – ātrums 63 km/h, vietā, kur atļauts braukt ar 50 km/h. Piespriesto sodu jaunā ģimene lūdz atcelt, jo mazulis pasaulē nācis vien 40 minūtes pēc radara piefiksētā pārkāpuma. Nebūtu steigušies, bērns būtu piedzimis mašīnā. “Bez Tabu” skaidro, vai steigšanās uz dzemdībām ir vainu mīkstinošs apstāklis.

Atpakaļ uz rakstu

143 komentāri

 • Liene Pura
 • Viesturs Lūsis

  Viesturs Lūsis

  Nu bērni gluži nedzimst kā filmās. Rīgā galīgi nav jēgas skriet. Tie daži plus km/h noklusanu pie arstiem paatrinas par 1 min. Bet iespeja sačakareties gan palielinas vairak. Bernu dzemdibas ilgst krietbi vien ilgi. To pašu iegutu minuti noseedëja uzņemšana.
  Gan jabut man godigam. Kad sīkais iedzēra bremžu sķīdrumu, tad lai aizvestu etiķeti braucu pa rīgu 150-170 km robežās. Un toreiz arī ātrajiem bija skaidrs ka jāsteidzās. Atbrauca 3-4min un pec tam pa rigu kur vareja ari brauca ta 150km/h ...
  • Elīna Dūdiņa

   Elīna Dūdiņa

   Viestur, dzemdības ir neparedzamas. Var vilkties 20 h un var 1 h laikā piedzemdēt... Ar pirmo bebi jebkurā gadījumā ir nezināšana, nākamie var piedzimt ļoti ātros tempos. Piedevām, ja līdz pēdējam nodzīvojas pa mājām, tad pa ceļam var gadīties visādi.
   Man paziņa nejauši piedzemdēja vannā, jo pirma braukšanas uz slimīcu izdomāja ieiet dušā...
  • Viesturs Lūsis

   Viesturs Lūsis

   Elīna Dūdiņa gadās. Protams. Un galu galā dzemdības ir dabīgs process, kur var veikt arī mājās. Situācijas medz but dazadas.
 • Ieva Elste

  Ieva Elste

  Katra situācija ir individuāla,mēdz notikt dažādas situācijas,arī vienkārši bērns steidzīgi jānogādā slimnīcā u.tml. Ja ir iespējams to pierādīt un situācija tiešām ir bijusi akūta,tad kādēļ nevarētu šādu sodu arī atcelt,ja ņem vērā,ka citi regulāri pārsniedz ātrumu bez jebkādiem iemesliem.
 • Renāte Soms

  Renāte Soms

  Mēs arī pārkăm ătrumu,kad man bija sākušās dzemdībās.Vīrs brauca,ja nemaldos pat uz 70 km/h, ja ne vairāk.Pa ceļam ūdeņi nogăja.Bet par laimi ne radaru,ne policistu uz tā ceļa posma nebija.SODS VIENNOZĪMĪGI JĀATCEĻ.To jau var pierādīt ar izrakstu no dzemdību norises kartes,ko aizpilda vecmāte,kas pieņēma dzemdības.
 • Anastasija Ozoliņa

  Anastasija Ozoliņa

  Uzskatu, ka sods jaatceļ. it īpaši tad, ja ir berna dzimš. apliecība un reģistrs no radara kura min pārkāpts.
 • Kristīne Ērgle

  Kristīne Ērgle

  Sods būtu jaaceļ galvenais lai mamma ar bērninu veseli .
 • Aija Čekstere-Janaite

  Aija Čekstere-Janaite

  Dzemdības nav attaisnojums riskam, kuram viņš pakļāva gan sevi, gan savu sievu un nedzimušo bērnu, gan pret citiem... tā jau visim ir attaisnojums agresīvai braukšanai, braukšanai dzērumā u.t.t. un visi uzskata, ka attaisnojums ir attaisnojošs... ņifiga. Varēja saukt ātros... un nestātiet man cik ātrie nekvalitatīvi strādā! Kad man 33.ned sākās asiņošana es atrados Rojā, kur bija maz cerības, ka vienīgā mašīna būs brīva. Ātrie atbrauca 5 min. laikā. Mani veda uz Stradiņiem - gandrīz 150km... un nevienam nav jāpurkšķ par it kā nepamatotu sodu. Varu pateikt tikai un vienīgi Lielu Paldies tai naktī dežūrējošai brigādei un mediķiem, kas mūs sagaidīja!
  • Renāte Soms

   Renāte Soms

   Nu izskatās,ka esat priviliģētā persona tāpēc arī ātri aizveda vai bija algas pielikums no Jūsu puses. Citādi nevar izskaidrot.Manai ģimenei bija slikta pieredze ar ătrajiem tāpēc neticu par ătrās operatīvitāti
  • Aija Čekstere-Janaite

   Aija Čekstere-Janaite

   Renāte Soms neesmu nekāda priviliģēta persona. Esmu parasts cilveks bez milzīgas algas, kas ar ar saviem nodokļiem uztur liekēžus, kas negrib stādāt! Groziet kā gribat, bet apzinātiem CSN lārkāpumiem attainojuma nav!!! Un nerdzu šeit nekā smieklīga! Varbūt arī pašiem jāpadomā par savu attieksmi pret citiem? Kā paskatos visus šos patizlos postus - tā vin šķiet, ka - esmu tikai es, bet tev man pakaļu jābučo! Ne tā paskatīsies uz mani - būs kārtējais tizlais posts! Visi tik gudri - nu tad āratējiet viens otru paši, ugunsgrèkus dzēsiet paši, bērnus izglītojiet paši - nebūs tad jāsūdzās cik visi ir stulbi!
  • Olga Mulukina

   Olga Mulukina

   Cik daudz auto ir uz ielam 23:34 kad tika fiksets parkapums? +13 km/h smiekligi kuru vins tik baigi apdraudeja
  • Olga Mulukina

   Olga Mulukina

   Kad mans berns nejaushi iedzera CIF lidzekli, atrie brauca 40!!! minutes! CETRDESMIT MINUTES rigas raj.! Ja zinatu, es pati vestu uz slimnicu, 100 punkti butu atrak.
  • Sabina Kondratjeva

   Sabina Kondratjeva

   es tikai 30 minutes mēģināju paskaidrot kur atrodos un kur ir jābrauc..
   pēc pusstundas nepārtrauktas sarunas ar divām ekipāžām - viena gribēja izbraukt no jēkabpils - otra no varakļānu puses.. pa šo lauku mēs jau apģērbam mazo bērnu, izbraucām paši pretī ātrajiem - ja man būtu kaut kas ļoti nopietns - man vīrs pārkāptu ātrumu uz tiem sūda 13km/st.. )))

   jo katru dienu tur, kur nav fotoradari - parkāp ātrumu katru dienu simtiem auto uz tiem pašiem 13-20km/st..
 • Una Lase

  Una Lase

  Sūds ar tiem 40 eur! Galvenais lai bebis un mammīte veseli!
 • Irina Kmika
 • Evita Liepiņa-Štrausa

  Evita Liepiņa-Štrausa

  Ja es būtu pie stūres, zinot visus riskus, kas saistās ar dzemdībām, es noteikti pārkăptu vairăk nekā 13km/h.
  • Samanta Santa

   Samanta Santa

   Es noteikt brauktu uz tuvāko dzemdību iestādi, ja reiz tik ļoti jāsteidzas..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!