Jaunā sezona ir klāt! Kanāla TV3 sejas atklāj, kādi jaunumi gaidāmi programmā

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Ar īpašu pasākumu par godu kanāla TV3 jaunajai rudens sezonai tika atklāts, kādi pārsteigumi sagaida televīzijas skatītājus. Starp jau iemīļotiem seriāliem, šoviem un raidījumiem būs skatāmi arī jauni un vēl nebijuši projekti.

“All Media Latvia” komunikācijas vadītāja Alise Mališko atklāj, ka jau no 15. septembra katru svētdienas vakaru pie skatītājiem atgriezīsies šova “X faktors” trešā sezona. Šajā sezonā žūrijas pārstāvjiem Aijai Auškāpai, Reinim Sējānam un Intaram Busulim pievienosies ceturtais žūrijas loceklis – grupas “Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs. Šova producenti Ilze Ūdre un Guntars Gulbiņš stāsta, ka emociju jaunajā sezonā netrūks. Producentus papildina šova vadītājs Markus Riva, kurš atklāj, ka trešajā “X faktora” sezonā būs redzami vairāki jaunie dziedātāji no citām valstīm.

Tāpat no 23. septembra TV3 kanālos būs skatāms šovs “Vakariņas četratā”. Jaunās sezonas ieskandināšanas pasākumā  uz skatuves kāpa daži no dalībniekiem, kuri raidījumā parādīs savas ēstgatavošanas prasmes. Starp tiem grupas “Carnival Youth” dalībnieks Roberts Vanags, populārā youtubere Laura, kā arī, dziedātāja Kato. “All Media Latvia” komunikācijas vadītāja Alise Mališko atklāj, ka šova šefpavāriem – Elmāram Tannim un Raimondam Zommeram pievienosies arī Māris Jansons.

No 2. septembra ik pirmdienu deviņos vakarā būs iespēja sekot līdzi notikumiem šovā “Saimnieks meklē sievu”. Kā arī jauno sezonu no 29. augusta piedzīvos pašmāju seriāls “Viss pa jaunam”.

Jaunajā rudens sezonā būs skatāmi arī pavisam jauni un nebijuši raidījumi. Viens no tiem “Naudas pavēlnieks”, kas TV3 kanālā būs skatāms no 17. oktobra, deviņos vakarā.

Alise Mališko
“All Media Latvia komunikācijas vadītāja

Šovs “Naudas pavēlnieks” tapis sadarbībā ar “Swedbank”. Šovā būs redzamas ģimenes, kas piekritušas piedalīties izaicinājumā, kurā uz mēnesi viss ģimenes budžets tiek nodots tīņa rokās.

Kā otrs jaunās sezonas jaunums ir mājokļu pārvērtību raidījums “Manas mājas ar Ikea”, kuru vadīs aktieris Normunds Bērzs. Tajā tiks pārveidotas dažādas telpas, izmantojot “Ikea” mēbeles un aksesuārus. Mājokļu pārvērtību pirmais raidījums televīzijas ekrānos nonāks 11. septembrī!

0 Komentāru