Jau šovakar tiks meklēts tas nezināmais faktors! Markus Riva par jaunu talantu meklēšanu tepat Latvijā šovā X faktors!

23 komentāri

Viens no lielākajiem jaunumiem Latvijas televīzijās un šovu pasaulē, sākoties septembrim, noteikti ir šovs “X faktors”! Formāts pirmo reizi izstrādāts Apvienotajā Karalistē 2004. gadā! Nu jau šis šovs tiek izstrādāts un talanti tiek meklēti vairākās pasaules valstīs! Piemēram, Lietuvā tas šogad norisināsies jau 5. sezonu!

Lai gan dziedošie šovi Latvijā ir jau bijuši neviens vien, piemēram, “Talantu fabrika”, kurā iepazinām nu jau lielu popularitāti ieguvušo dziedātāju Donu, “Okartes skatuve”, “Eirovīzija”, “Jaunais vilnis”, “Dziedi ar zvaigzni”, “Izklausies redzēts” un vēl un vēl, tomēr šovs “X faktors” solās būt pilnīgi citādāks un atšķirīgs!

Markus Riva

Markus Riva
X faktora vadītājs

Lai gan X burts jau pats par sevi ir zinātnisks simbols kā nezināms faktors. Arī šoreiz – cilvēks uzkāpj uz skatuves un skatītāji, vai nu aiztur elpu un gaida, kas tad tagad būs, vai arī viņiem ir garlaicīgi. Tādēļ arī “X faktors” meklē šos te cilvēkus un galvenais – talantus!

Šova veidotāji pie šī projekta strādā jau kopš šā gada februāra, bet tik un tā, gatavojoties pirmajām filmēšanām, tiek saprasts, ka viss līdz galam vēl nav gatavs.

Tā kā šovs “X faktors” Latvijā ir pirmo reizi, tādēļ nav vēl līdz galam viss atstrādāts un filmēšanas grupa dara visu, lai jūs priecētu katru svētdienas vakaru!

Guntars Gulbiņš

Guntars Gulbiņš
Šova X faktors veidotājs

Pārsteigumi tik tiešām būs ikvienam, kas skatīsies šovu X faktors, jo tas ir vērienīgākais šovs pasaulē, kas ļauj uzmirdzēt jaunām zvaigznēm tepat pie mums Latvijā!

23 komentāri