Komentāri
Jau šovakar, pirmo reizi Latvijā, tiks noskaidrots ĪSTAIS Ziemassvētku vecītis!
Foto: F64

Tautā iemīļotais TV3 raidījums Bez Tabu sācis darbu pie Latvijā vēl nebijuša, aizraujoša projekta! Tā būs atraktīvu un azartisku dalībnieku sacensība par Īstā Ziemassvētku vecīša titulu! Jau šobrīd skaidrs, ka jaunais projekts būs neparasts, bērnu smieklu un sirsnības pārpilns!

Katram no viņiem ir savs stāsts – vieni ar to pelna iztiku, citi vienkārši izskatās pēc Ziemassvētku vecīša savas kuplās bārdas dēļ, vēl kādu vietējā Ziemassvētku vecīša kārtā iecēluši radi un kaimiņi. Un dzimumam te nav nozīmes!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kurš no viņiem ir vislabākais? Kurš visprecīzāk atbilst Ziemassvētku vecīša tēlam, manierei? Kurš visvieglāk atrod kopīgu valodu ar savu galveno auditoriju – bērniem un visprecīzāk pārzina viņu vēlmes?

To palīdzēs noteikt žūrija, tās sastāvā šoreiz īpaši viesi – dziedātājs Lauris Reiniks, Tv un radio dīva Baiba Sipeniece – Gavare un grupas Knīpas un Knauķi dziedātājs Eremijs Sējāns! Šovu vadīs raidījuma Bez Tabu vadītājs, vienmēr smaidīgais Juris Šteinbergs!

Skaties jau šovakar plkst. 19:1o, kanālā Tv3! Būs patiešām jautra un spraiga cīņa!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl