Komentāri
Jau šovakar, pirmo reizi Latvijā, tiks noskaidrots ĪSTAIS Ziemassvētku vecītis!
Foto: F64

Tautā iemīļotais TV3 raidījums Bez Tabu sācis darbu pie Latvijā vēl nebijuša, aizraujoša projekta! Tā būs atraktīvu un azartisku dalībnieku sacensība par Īstā Ziemassvētku vecīša titulu! Jau šobrīd skaidrs, ka jaunais projekts būs neparasts, bērnu smieklu un sirsnības pārpilns!

Katram no viņiem ir savs stāsts – vieni ar to pelna iztiku, citi vienkārši izskatās pēc Ziemassvētku vecīša savas kuplās bārdas dēļ, vēl kādu vietējā Ziemassvētku vecīša kārtā iecēluši radi un kaimiņi. Un dzimumam te nav nozīmes!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kurš no viņiem ir vislabākais? Kurš visprecīzāk atbilst Ziemassvētku vecīša tēlam, manierei? Kurš visvieglāk atrod kopīgu valodu ar savu galveno auditoriju – bērniem un visprecīzāk pārzina viņu vēlmes?

To palīdzēs noteikt žūrija, tās sastāvā šoreiz īpaši viesi – dziedātājs Lauris Reiniks, Tv un radio dīva Baiba Sipeniece – Gavare un grupas Knīpas un Knauķi dziedātājs Eremijs Sējāns! Šovu vadīs raidījuma Bez Tabu vadītājs, vienmēr smaidīgais Juris Šteinbergs!

Skaties jau šovakar plkst. 19:1o, kanālā Tv3! Būs patiešām jautra un spraiga cīņa!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl