Janu Duļevsku hokeja laukumā īpaši aizrauj dēla veikums

Komentāri

Kaislīga hokeja līdzjutēja, hokejista Rodrigo Laviņa sieva, aktrise un TV raidījumu vadītāja Jana Duļevska ar hokeju ir uz tu, cik vien tas iespējams, tomēr slidošanu tā arī nav apguvusi.

Janai šis rīts iesākas kopā ar kolēģi un labu draugu Valteru Krauzi. Abiem šorīt paredzēts vadīt pasākumu. “Jo es vairāk laika pavadu kopā ar Valteru, jo es labāks cilvēks kļūstu,” smej Jana Duļevska. Izrādās, viņi arī reti strīdas. “Vienīgā vieta, kur mums nesaskan, ir lunaparkā uz šūpolēm,” atklāj Valters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jana atzīst, ka tādi rīti, kad uzreiz pēc pamošanās jādodas uz pasākumu, nav bieži. Varbūt tas izklausīsies neticami, bet Janai no rītiem patīk nesarunāties. Viņa labprāt izplāno turpmākos dienas notikumus un sastāda grafiku.

Atceroties pavadīto laiku šova Es mīlu tevi, Latvija! filmēšanas laukumā, Janu un Valteru pārņem dažādas sajūtas. “Bija tādi momenti, kad mēs, ejot ārā no grimētavas, vienkārši nesarunājāmies. Bet tas nebija aiz naida man pret Janu vai otrādāk. Zināms nogurums, paldies Dievam, ne rutīna. Man bija liels prieks par spēlētājiem, kuri nāca uz spēli,” atzīst Valters.

Janas un vīra Rodrigo vecākais dēls Martins jau no bērna kājas vēlējies spēlēt hokeju un sekot tēvam pa pēdām. Pāra jaunākajam dēlam gan hokejs neinteresējot. Martins hokejā trenējas jau astoņus gadus. Jana ar lielu prieku vēro dēlu gan treniņu, gan spēles laukumā. “Mani ļoti saista hokejs. Skatoties bērnu spēles it īpaši, jūti tik ļoti līdz, ka jāsāk domāt, ka jākontrolē sevi. Protams, ja ir uzvara, tad vispār…” teic pieredzējusī hokeja vērotāja.

Foto: Jana Duļevska dzīvē un TV šovos

Video

Lasi vēl