Jānītis jeb mūziķis Goran Gora viesojas Baldonē, kur pavadījis trakos pusaudža gadus!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

0 Komentāru

Interneta tīmeklī minēts, ka mūziķis Goran Gora (īstajā vārdā Jānis Holšteins-Upmanis) ir dziesminieks no Baldones. Lai gan Jānis ir dzimis rīdzinieks un 13 dzīves pirmos gadus nodzīvojis Rīgā, par savām mājām sauc Baldoni.

Goran Gora Baldoni sauc par savu dzimto pilsētu, tur viņš esot veidojies, tur ir viņa draugi, ģimene un klasesbiedri. Baldonē mūziķi vienmēr pārņem māju sajūta. Baldones vidusskolu pabeidzis pirms 15 gadiem, bet ar klases audzinātāju tiekas regulāri.

Mūziķi skolā mīļi sagaida klases audzinātāja un klasesbiedri, audzinātāja stāsta, ka Jānim izdevies pabeigt vidusskolu, ar nevienu nesastrīdoties. Savukārt mūzikas skolotāja vienmēr esot zinājusi, ka Jānis dziedās uz “lielās skatuves”. Starp citu, tieši Baldonē meklējami Goran Goras pirmie soļi mūzikā – skolā dziedājis vokālajā grupā “Leida”, kas nosaukta Jāņa klasesbiedrenes vārdā.

Pirmos koncertus sniedzis Baldones Vanagkalnu estrādē, un apsver iespēju uzrīkot tur kādu koncertu arī tagad. Bet ne viss pusaudžu laiks pagāja dziedot, brīvo laiku Jānis pavadīja kādreizējās Baldones sanatorijas teritorijā. Tur izložņāti visi kakti, būvēti štābiņi, sastrādāti nedarbi un notikusi socializēšanās ar vienaudžiem.

Foto

0 Komentāru