Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Interneta tīmeklī minēts, ka mūziķis Goran Gora (īstajā vārdā Jānis Holšteins-Upmanis) ir dziesminieks no Baldones. Lai gan Jānis ir dzimis rīdzinieks un 13 dzīves pirmos gadus nodzīvojis Rīgā, par savām mājām sauc Baldoni.

Goran Gora Baldoni sauc par savu dzimto pilsētu, tur viņš esot veidojies, tur ir viņa draugi, ģimene un klasesbiedri. Baldonē mūziķi vienmēr pārņem māju sajūta. Baldones vidusskolu pabeidzis pirms 15 gadiem, bet ar klases audzinātāju tiekas regulāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķi skolā mīļi sagaida klases audzinātāja un klasesbiedri, audzinātāja stāsta, ka Jānim izdevies pabeigt vidusskolu, ar nevienu nesastrīdoties. Savukārt mūzikas skolotāja vienmēr esot zinājusi, ka Jānis dziedās uz “lielās skatuves”. Starp citu, tieši Baldonē meklējami Goran Goras pirmie soļi mūzikā – skolā dziedājis vokālajā grupā “Leida”, kas nosaukta Jāņa klasesbiedrenes vārdā.

Pirmos koncertus sniedzis Baldones Vanagkalnu estrādē, un apsver iespēju uzrīkot tur kādu koncertu arī tagad. Bet ne viss pusaudžu laiks pagāja dziedot, brīvo laiku Jānis pavadīja kādreizējās Baldones sanatorijas teritorijā. Tur izložņāti visi kakti, būvēti štābiņi, sastrādāti nedarbi un notikusi socializēšanās ar vienaudžiem.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl