Jānis Skutelis bērnībā skolas ludziņā spēlējis kailu karali

Komentāri

Arī šodien raidījums Bez Tabu turpināja rubriku par Latvijā pazīstamu cilvēku bērnības dienām. Esam viesojušies gan pie TV raidījumu vadītājas Annas Rozītes, gan seriāla Viņas melo labāk zvaigznes Laura Subatnieka, tagad kārta pašmāju zināmākajam kumēdiņu meistaram Jānim Skutelim.

Kamēr visa Latvija smejas par Jāņa Skuteļa jokiem, tikmēr ir kāda vieta, kas atrodas 200 kilometru no galvaspilsētas, kur ne tikai ciena komiķa daiļradi, bet arī lepojas ar  to. Un to vietu sauc Dekšāres. Šā sižeta autors paviesojās viņa dzimtajā vietā, lai noskaidrotu, vai tur kāds maz, iespējams, zināmāko Latvijas komiķi atceras, tikmēr pats Skutelis komentēja dažādas miesta vietas un sasaistīja tās ar savu bērnību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

To, kā mainījušās Dekšāres kopš tā laika, kad tur dzīvojās Jānis Skutelis, skaties Bez Tabu rubrikas Pa zvaigžņu bērnības takām sižetā.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl