“Jābūt vienam, par kuru ņirgājas!” – tā spēkavīrs Raivis Vidzis trešo reizi stājas pie mikrofona, lai iedziedātu TV3 kopdziesmu

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

No 27. decembra Latvijas lielākajās pilsētās viesosies TV3 šovu vadītāji un dziedātāji, kuri sarūpējuši krāšņu Jaungada šovu “Prieks kopā būt”. Par godu pasākumam dalībnieki satikās Mārupes ierakstu studijā, lai jaunā skanējumā iedziedātu dziesmu “Prieks kopā būt”.

Starp jau zināmiem Latvijas mūziķiem Jaungada šova dziesmu iedziedāt ieradies spēkavīrs un šova “Dejo ar zvaigzni” otrās sezonas uzvarētājs Raivis Vidzis, kurš atzina, ka publikas priekšā dziedot trešo reizi dzīvē.

Ierakstu studijā ieradies arī Miervaldis Jenčs, kurš ar pozitīvām emocijām atceras sadziedāšanās šovu “Koru kari”. Pirmajā sezonā operdziedātājs pārstāvējis Siguldas kori. Viņam ar noteikto rindiņu iedziedāšanu iet pavisam raiti un bez aizķeršanās.

Jaungada pasākumā apmeklētājiem būs iespēja satikt arī sen neredzētus šova dalībniekus. Vadītāju lomu uzņēmies Lauris Reinis un Iveta Feldmane. Viņi pēdējo reizi tikušies pirms desmit gadiem, vadot šovu “Dziedi ar zvaigzni”.

Gan Lauris, gan Iveta ar prieku atzīst, ka šovs būs patīkama atkalsatikšanās. Tāpat neizpalikšot arī uztraukums. Iveta uzskata, ka bez uztraukuma nevar – “ja nav uztraukuma, nav priekšnesuma,” komentē Iveta.

Dziesma “Prieks kopā būt” pirmo reizi skatītāju vērtējumam nodota pirms desmit gadiem. Tolaik tās vārdus iedziedājuši kanāla TV3 darbinieki. Šoreiz pie mikrofona laisti kanālā redzēto šova dalībnieki un vadītāji.

Lai arī darba svētku laikā mūziķiem esot daudz, visi kā viens atzīst, ka uzstāties svētku laikā ir īpaši, tāpēc aicina svinību sajūtu un dziesmas “Prieks kopā būt” jauno skanējumu baudīt TV3 Jaungada šovā visā Latvijā.

Foto

1 komentārs