“Izvairos no ogļhidrātiem un no tā nekaunos!” Ansis Klintsons par zaudētajiem 17 kilogramiem! 

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

5 komentāri
“Izvairos no ogļhidrātiem un no tā nekaunos!” Ansis Klintsons par zaudētajiem 17 kilogramiem! 

Uzzinot, ka raidījuma “Bez Tabu” moderators Juris Šteinbergs sasparojies uzsākt cīņu ar liekajiem kilogramiem, savā pieredzē gatavs dalīties TV3 laika ziņu moderators Ansis Klintsons. Viņam izdevies atbrīvoties no 17 kilogramiem!

Lieko svaru varējis paslēpt zem apģērba un daudzi pat nepamanīja Anša prāvo vēderiņu, bet pašam nepatika tas, ko redzēja spogulī. Pārskatījis ēdienkarti, mainījis dzīvesveidu, daudz sporto, un rezultāts neizpaliek. Tiesa gan, lai iegūtu slaidu augumu, ir sevi jāierobežo un nedrīkst ēst visu, ko kārojas.

Ansis ietur diētu, lieto uzturā daudz tauku un olbaltumvielu, bet atsakās no ogļhidrātiem. Pašam pietiek ar divām maltītēm dienā, jo, lietojot uzturā taukus, rodas sāta sajūta un ēst negriboties tik bieži.

Lietojot taukus savā uzturā un paļaujoties uz tiem kā enerģijas avotu, organisma enerģija ir ilgstošāka, smadzeņu darbība skaidrāka un noskaņojums labāks un vienmērīgāks, stāsta Ansis un neizjūt garastāvokļa maiņas. Kad lietoja uzturā ogļhidrātus, drīz pēc maltītes atkal gribējies ēst. Enerģija bijusi tikai uz mirkli. Uzskata, ka mūsu kuģis nav paredzēts, lai vienlaicīgi sagremotu ogļhidrātus, taukus un olbaltumvielas.

Pats daudz sporto, vismaz reizi dienā. Jurim iesaka izbaudīt tievēšanas maratonu, nevis to uztvert kā mocības, jo, pēc Anša domām, astoņdesmit procenti cīņas ar liekajiem kilogramiem notiek galvā.

Bez Tabu projekts “Juris tievē” kanālā TV3 būs skatāms no 1. jūnija.