Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Raidījums “Bez Tabu” jau trešo gadu rīko šovu ”Pirmais skūpsts” – satraucošu un piedzīvojumiem bagātu notikumu drosmīgajiem mīlēt gribētājiem, kur galvenā balva ir ne tikai skūpsts ar svešinieku, bet arī attiecības, bet tas jau ir atkarīgs no viņiem pašiem.

Šovu jau trešo gadu kopā roku rokā vada raidījuma “Bez Tabu” vadītāji – vienmēr pozitīvā Agnese Drunka un atraktīvais Egons Reiters! Agnese šo trīs gadu laikā ievērojusi tendenci, ka ar katru gadu arvien vairāk dalībniekus piesaka tieši draugi un radi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai cik banāli neizklausītos, bieži mūsu dzīvēs negadās iespēja skūpstīties ar nepazīstamu cilvēku, kuru tu līdz par skūpsta brīdim nevari ieraudzīt!

Agnese Drunka, priecājas par šova dalībnieku drosmi

Foto: Bez Tabu

Man šķiet, ka tas ir ļoti drosmīgi, un tas tikai pierāda, ka tas izslavētais latviešu kūtrums pilnīgi nobāl, jo jau trešo reizi ir cilvēki Latvijā, kuri ir gatavi skūpstīties ar pilnīgi svešu un nezināmu cilvēku. Turklāt, to darot kameru priekšā, kas, man liekas, ir ļoti īpaši. Acis ciet ir tajā brīdī, kad to dara, un tas nozīmē, ka tur visspējāk parādās tā jūtu ķīmija, spēja vienam otru sajust!

Atlase norisinājās divās kārtās. Vienu dienu ieradās puiši, otru – meitenes! Daiļā dzimuma pārstāvēm šis šovs vairāk esot kā piedzīvojums! Taču ne mazāk satraukti bija puiši!

Šovs Bez Tabu “Pirmais skūpsts” TV ekrānos būs skatāms jau 14. februārī – Visu mīlētāju dienā. Skaties un uzzini, vai šova dalībniekiem izdosies atrast citam citu un vai mīlestība virmos gaisā arī starp eksperimenta dalībniekiem!

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl