Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Raidījums “Bez Tabu” jau trešo gadu rīko šovu ”Pirmais skūpsts” – satraucošu un piedzīvojumiem bagātu notikumu drosmīgajiem mīlēt gribētājiem, kur galvenā balva ir ne tikai skūpsts ar svešinieku, bet arī attiecības, bet tas jau ir atkarīgs no viņiem pašiem.

Šovu jau trešo gadu kopā roku rokā vada raidījuma “Bez Tabu” vadītāji – vienmēr pozitīvā Agnese Drunka un atraktīvais Egons Reiters! Agnese šo trīs gadu laikā ievērojusi tendenci, ka ar katru gadu arvien vairāk dalībniekus piesaka tieši draugi un radi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai cik banāli neizklausītos, bieži mūsu dzīvēs negadās iespēja skūpstīties ar nepazīstamu cilvēku, kuru tu līdz par skūpsta brīdim nevari ieraudzīt!

Agnese Drunka, priecājas par šova dalībnieku drosmi

Foto: Bez Tabu

Man šķiet, ka tas ir ļoti drosmīgi, un tas tikai pierāda, ka tas izslavētais latviešu kūtrums pilnīgi nobāl, jo jau trešo reizi ir cilvēki Latvijā, kuri ir gatavi skūpstīties ar pilnīgi svešu un nezināmu cilvēku. Turklāt, to darot kameru priekšā, kas, man liekas, ir ļoti īpaši. Acis ciet ir tajā brīdī, kad to dara, un tas nozīmē, ka tur visspējāk parādās tā jūtu ķīmija, spēja vienam otru sajust!

Atlase norisinājās divās kārtās. Vienu dienu ieradās puiši, otru – meitenes! Daiļā dzimuma pārstāvēm šis šovs vairāk esot kā piedzīvojums! Taču ne mazāk satraukti bija puiši!

Šovs Bez Tabu “Pirmais skūpsts” TV ekrānos būs skatāms jau 14. februārī – Visu mīlētāju dienā. Skaties un uzzini, vai šova dalībniekiem izdosies atrast citam citu un vai mīlestība virmos gaisā arī starp eksperimenta dalībniekiem!

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl